elwiss
31.12.14,09:43
Zdravim, mam problem s prehravanim rozpravky v tv lg lh 5000.

Stiahol som film v .mkv skusal som ho pustit v pc cez bs player a funguje paradne so slovenskym dubingom, ale akonahle ho dam na usb kluc a pustim v tv tak mi to ide po cesky bez moznosti vyberu jazyka. preco ako to pustit v slovencine, cz nechcem.

pls rady. thnx
misoft
31.12.14,10:21
Ide o to, aký dubing je primárne nastavený (zvuková mutácia) - pokiaľ sú v mkv kontajneri obe zvukové stopy, malo by sa dať zvoliť.
A) buď nemáš SK zvukovú stopu
B) nevieš to nastaviť v TV. Preštuduj si LG návod - pretože pri spustenom filme so zvukovými stopami sa často nastavuje inak zvuk, ako pri TV vysielaní (tzv dual sound)
nunenko
31.12.14,20:53
Zvukové funkce umožňují vybrat preferovaný jazyk zvuku. Pokud nejsou zvuková data vysílána ve
vybraném jazyce, bude přehráván zvuk ve výchozím jazyce.
Pokud jsou vysílány titulky ve dvou nebo více jazycích, použijte funkci Subtitle (Titulky). Pokud nejsou
data titulků vysílána ve vybraném jazyce, budou zobrazeny titulky ve výchozím jazyce.
Pokud nejsou podporovány jazyky, které jste vybrali jako primární jazyk zvuku a titulků, můžete vybrat
jazyk v sekundární kategorii.
elwiss
01.01.15,13:54
Dakujem za rady. uz je to vyriesene, nakoniec som nasiel moznost zmenit jazyk v moznostiach pri prehravani filmu
elwiss
01.01.15,13:56
Dakujem za rady. uz je to vyriesene, nakoniec som nasiel moznost zmenit jazyk v moznostiach pri prehravani filmu.