Telcius
02.01.15,16:07
Dobry den. Potrebujem seriozne poradit. Mam ukoncenu obchodnu akademiu, maturoval som v roku 2007, s pracou na vychodnom Slovensku je tazko, teraz kedze som bez prace chcem pohnut rozumom a posunut sa dalej. Uz dlhsi cas, sa venujem masazi, len blizkych najma chorych ludi. Mam precitanych par odbornych literatur na temu masaz chrbtice a chodidiel. Kedze momentalne som bez zamestnania a bez prijmu v evidencii uradu prace, uvazujem uz dlhsi cas, moje doposial len teoreticke vedomosti si obohatit maserskym kurzom akreditovanym ministerstvom skolstva. Rad by som svoje nadobudnute vedomosti presunul na prakticke v komercnej sfere. Rad by som sa tym zivil. Viem ze doba je tazka, pokial by to nebol ako hlavny prijem tak si myslim ze vedlajsi prijem by ma urcite potesil. To uz ukaze realita. Ja sa chcem Vas opytat, lebo nikde na internete neviem najst akreditovany kurz realizovany v Kosiciach pozadujem zakladnu a sportovu masaz. Neviem na koho sa mam v tej veci obratit a ci vobec v Kosiciach sa taketo kurzy robia. Pre mna cestovat na kurz do Trencianskych teplic, Nitri, ci Novych Zamkov financne nevyplati. Urad prace mi zial rekvalifikacny kurz nepreplati, ani len cestovne. Taktiez by ma zaujimalo, ci je dobre si priplatit za kurz na specialne techniky masaze napr. Thajska masaz, bankovanie, bodova masaz, SM system a podobne.
veronikasad
02.01.15,15:55
Juraj, pýtal sa na Košice, tento kurz je v TN
buchač
02.01.15,17:05
Aha, fakt...neoveril som si kontakt.

Ten prvý údaj mažem,ten druhý nechávam...
Lebo kto chce, tak si nájde...

Lebo ja som našiel...a veľmi relevantný !
buchač
02.01.15,18:26
Telcius
...chcem pohnut rozumom...

=================================

Šak pohni...;)