kajab
03.05.06,13:18
Viete mi niekto poradit, co ma obsahovat likvidacna sprava? Ked mozem poprosit aj nejaky vzor, lebo som uz v koncoch. Dakujem. Surne
Majka
11.05.06,18:31
aj ja by som potrebovala avsak nik mi nevie poradit...som uz zufala.....
kajab
18.05.06,12:00
Naozaj este nikto nema nejaku likvidacnu spravu? Sefka sa ma stale na to vypytuje a ja jej stale hovorim, ze to je nieco ine ako vyrocna sprava. Prosim, pomozte niekto. Popredu dakujem.
ANNAP
19.05.06,06:55
Čo to je likvidačná správa, načo slúži, komu sa predkladá?
Niečo mi ušlo?
kajab
30.05.06,08:08
Likvidačná správa sa robí ku dňu skončenia likvidácie spoločnosti a bez nej nevymažú spoločnosť z Obchodného registra. Prosim, ak mate niekto takuto spravu, poslite mi ju. Dakujem.
ivet.b
16.06.06,07:43
Nenasiel by sa tu niekto, kto uz robil likvidacnu spravu?
Mam ju pomoct vypracovat, ale ziaden vzor som nikde nenasla.
Podla coho ste to robili?:mee:
ivet.b
20.06.06,08:04
Naozaj mi nikto nepomoze? :mee::mee::mee:
ivet.b
26.06.06,08:02
Prosim, nemoze niekto " zaciernit" identifikacne udaje spolocnosti a prilepit sem likvidacnu spravu?
Vidim, ze nie som jedina, ktorej by to pomohlo.
Gugel
25.07.06,07:42
A ja sa pripájam k prosebníkom o nejaký vzor likvidačnej správy. Prosím má s tým niekto nejakú skúsenosť? Poraďte kde nájsť nejaký vzor.

Ďakujem.
uzivatel2
26.07.06,05:53
Robila som likvidačnú správu asi pred 3 rokmi. Tiež som nevedela ako na to.
V skratke som uviedla o akú spoločnosť sa jedná - založenie, konatelia sídlo a pod., dátum vstupu do likvidácie /prípadne konkurzu/.
V ďalšej časti som čerpala údaje z účtovníctva, stav majetku na začiatku likvidácie - údaje zo súvahy.
Potom údaje o likvidácii, vyrovnanie záväzkov, pohľadávok, predaný majetok, vyrovnanie záväzkov voči zamestnancom ak boli, a pod.
Nakoniec rozpis po ukončení likvidácie. Vlastne konečnú súvahu.
Správu žiaľ nemôžem pripojiť, ostala v likvidovanej spoločnosti.
Rozpísala som to asi na 4 strany, spoločnosť bola bez problémov vyškrtnutá.
Možno Vám to pomôže.