vlasta123
03.01.15,23:19
Dobrý večer .
Včera som podpísala pracovnú zmluvu.Bolo mi povedané,že je na plný úväzok.Ale v dohode o mzde bola uvedená suma len 332,50 €.Keď som povedala ,že minimálna mzda je 380 € bolo mi v pracovnej zmluve ukázané .
Toto je presne v zmluve napísané:ustanovený týždenný pracovný čas zamestananca je najviac 35 hodín týždenne

S novou kolegyňou ,tá tam pracuje už dlhšie sme sa bavili o mzde,keď som jej povedala výšku moje mzdy ,tak sa ma opýtala či som na skrátený úvazok?Povedala som jej,že mi to nikto nepovedal a ani v dohode o mzde to nieje spomenuté.

Doma som zasa všetko,zmluvu a aj dohodu prečítala a nič o skrátenom úväzku som tam nenašla.Toto je presne v zmluve napísané:Zamestnávateľ bude zamestnancovi vyplácať základnú mzdu vo výške 332,50€ brutto za odpracovaný mesiac..

Prečítala som všetko ominimálnej mzde,niečo o mzde a minimálnych mzdových nárokoch v zákonníku práce,Mne to vychádza tak,nakoľko som odmeňovaná mesačnou mzdou tak,že by mi vlastne mali doplácať do
minimálnej mzdy to je do tých 380€.

Prečítala som aj o pracovnom pomere na kratší pracovný čas,ale nikde v zmluve nieje spomenuté ,že je na kratší pracovný čas.Sú tam spomenuté zmeny z ustanoveného na kratší a opačne,takže teraz neviem vlastne na čom som.

Zamestnávateľ tvrdí že moja mzda je v súlade so zákonníkom práce,že je v poriadku,ale mne po prečítaní všetkých možných informácii o minimálnej mzde vychádza že by moja mzda mala byľ v plnej výške 380€.

Moja otázka znie:má pravdu zamestnávateľ alebo moja mzda by mala byť v plnej výške minimálnej mzdy.

Ak mám mať mzdu v plnej výške minimálnej mzdy ,je nejaká možnosť ako presvedčiť zamestnávateľa že mi patrí taká mzda,lebo sa cítim podvedená,nakoľko v tomto zamestnaní bude dosť nadčasou ,keďže s kolegyňou budeme robiť spolu na zmene rovnaký počet hodín a jej mzda bude určite vyššia nakoľko ona za nadčasové hodiny určite dostane viacej.

Prepáčte ak som niečo,,pokazila,, ale som tu nová a trochu aj moje nervičky hrajú,nakoľko zamestnávateľ tvrdil ,že všetko je podľa zakonníka práce v poriadku a mne pripadá ,že poriadne so mnou vybabral.

Je nejaké riešenie?

Ďakujem Vlasta
ivka70
04.01.15,05:51
35 hodin týždenne nie je plny uvazok, je krátený. To znamená, ze aj mesačná minimálna mzda moze byt pomerne krátenia k výške úväzku - co aj presne sedí: 380/40 * 35 je skutočne 332,50
Co sa týka výšky mzdy, je v súlade so Zákonníkom prace, ak ide o pracu v prvej kategórii náročnosti.

Co sa týka nadčasov, kedže pri tejto kategórii nemôže ísť o riadiacu ci samostatnú pracu, nadčasy nemôžu byt dohodnuté ako súčasť mesačnej mzdy, tie musíš mat platené navyše k mesačnej mzde.

Skoda, ze si si tieto podmienky nevyjasnila so zamestnávateľom pred podpisom zmluvy. Mas ešte možnosť taký PP skončiť v skúšobnej dobe, ak ti podpísané podmienky nevyhovujú.
veronikasad
04.01.15,08:31
Dlžka prac.úväzku 35 hod.týždenne definuje kratší pracovný čas (plný úväzok = 40 hod.týždenne). Mzda je v súlade so Zákonníkom práce.
Denne budeš robiť 7 hod. + polhodinová prestávka na obed, ktorá sa nezapočítava do pracovného času.
Ak zostaneš v práci dlhšie, ide o nadčas, ktorý ti musí zamestnávatel preplatiť, alebo poskytnúť náhradné voľno.
veronikasad
04.01.15,11:44
Nedoplňaj do pôvodnej otázky, doplň aj do komentára, ťažko sa hľadá čo je nové ...
veronikasad
04.01.15,11:45
Ak budeš pracovať len 35 hod. týždenne a tvoja práca je zaradená do I. stupňa náročnosti - zamestnávatel má pravdu, všetko je OK.
avalik
04.01.15,11:48
do otazky ano ale pod povodny text ako doplnenie v komentari to tiez zapadne
veronikasad
04.01.15,11:52
Tam si to aspoň môžeš rozkliknúť, v pôvodnej otázke sa to stráca úplne ak pred textom nenapíše, že ide o doplnenie otázky
vlasta123
04.01.15,18:29
Ďakujem za odpovede,moc ma teda nepotešili

Ale aj tak tomu nerozumiem ,toto je asi nad moje chápanie:

Odpísala som zo Zákonníka práce

§ 85
Pracovný čas
1/ Pracovný čas je časový úsek, v ktorom je zamestnanec k dispozícii zamestnávateľovi, vykonáva prácu a plní povinnosti v súlade s pracovnou zmluvou.

8/ Pracovný čas, ktorý zamestnávateľ určí podľa odsekov 1, 5 /6,7 tam určite nepsapám/. je ustanovený týždenný pracovný čas.

§ 49
Pracovný pomer na kratší pracovný čas

1/ Zamestnávateľ môže so zamestnancom dohodnúť v pracovnej zmluve kratší pracovný čas, ako je ustanovený týždenný pracovný čas.

2/ Zamestnávateľ môže so zamestnancom dohodnúť zmenu ustanoveného týždenného pracovného času na kratší týždenný pracovný čas a zmenu kratšieho týždenného pracovného času na ustanovený týždenný pracovný čas.

Čomu vlastne nerozumiem:
Veronikasad uviedla:Dlžka prac.úväzku 35 hod.týždenne definuje kratší pracovný čas /plný úväzok = 40 hod.týždenne/

Takže zmluva by bola podľa % 49 odstavec 1, a malo by to byť spomenuté v kedže dohoda písomá a obe strany podpíšu?.
Keby to bola podľa odstavca 2 tak by sa zasa jednalo o zmenu,ktorá by mala byť v zmluve.
A druhej časti odstavca 2 už vôbec nerozumiem,alebo že by zamestnávateľ zmenil z kratšieho týždenného času zmenil na ustanovený pracovný čas????
a čo by to pre mňa znamenalo-ohľadom mzdy

Tažke zákonník práce vlastne jasne ustanovuje že 40 hod. týždenne je plný úväzok pri jednosmernej prevádzke? A menej ako 40 hod.za týždeň je automaticky skrátený pracovný úväzok?

Prepáčte ,že som to takto rozpísala,ale proste tu vidím nejake protichody ,takže vlastne neviem akú mám zmluvu.
Ale jedno určite viem,budem si hľadať nové zamestnanie čo najskor a a jediné čo ma bude zaujímať na pracovnej zmluve bude výška mzdy,ktorá nebude môcť byť nižšia ako je minimálne mzda to jest 380

Vlasta
veronikasad
04.01.15,18:44
Ano, presne ako píšeš. Ide v tvojom prípade o pracovný pomer na kratší pracovný čas. O plný úväzok by šlo len v prípade, ak máte v podnikovej alebo vyššej kolektívnej zmluve dohodnuté skrátenie prac.času bez dopadu na mzdu, čo ale asi nie je tvoj prípad.
veronikasad
04.01.15,18:46
O akú pracovnú pozíciu ide ? Možno by si mohla urobiť trochu prievan cez Inšpekciu práce, ak tvoja práca nie je zaradená v prvom stupni náročnosti podľa Zákonníka práce, keď takto zamestnávatel s vami babre.
vlasta123
07.01.15,10:40
veronikasad :Možno to nebude len prievan cez Inšpekciu práce ,ale mozno trošku silnejší vietor.
Práve som dotelefonovala s Inšepkorátom práce a bola som uvedená ,,do obrazu,, ,strašne milá pani so mnou hovorila.
Vysvetlila mi ,že moja zmluva sa nemôže automaticky považovať ,za zmluvu na skrátený úväzok,uviedla prečo:budˇby to muselo byť uvedené priamo v zmluve,alebo priamo v dohode o mzde,ďalej mi povedala,že nakoľko mám ustanovený týždenný pracovný čas musím dostať minimálnu mzdu v plnej výške.

Bola som vyzvaná aby som zobrala Pracovnú zmluvu a Dohodu o mzde a podala podnet na Inšektoráte práce.
Takže beriem všetky papiere a hurá na inšektorát práce.

ivka 70 -ak je ustanovený pracovný čas 35 hodín nejedná sa automaticky o kratší pracovný čas

veronikasad -ustanovený týždenný pracovný čas 35 hod.týždenne nedefinuje kratší pracovný čas (plný úväzok = 40 hod.týždenne,môže najviac odpracovať zamestnanec ,to je jedno či na pracovnú zmluvu ,alebo na dohodu.

Takže idem na Inšektorát práce,samozrejme dám vedieť ako som tam dopadla.

Vlasta
veronikasad
07.01.15,12:02
Vlasta, ale veď máš minimálnu mzdu, prepočítanú na fond prac.času. Ale možno tam chýba tá zazračná formulka "pracovná zmluva na kratší pracovný čas". Do obrazu ťa uvedú na IP, keď uvidia tvoju zmluvu.
veronikasad
07.01.15,12:03
Len nezabúdaj, že si v skúšobnej dobe, sebe nepomôžeš, ale možno pomôžeš iným zamestnancom
vlasta123
03.04.15,15:03
Pekné veľkonočné sviatky prajem.

Hoci už nerobím v danej firme,skončila som v skúšobnej dobe tak mi prišlo vyrozumenie k môjmu podnetu,predtým mi ešte písomne oznámili že to bude trvať dlhšie.

Takže záver z inšektorátu:Kontrolou zo strany inšepkorátu bolo zistené, že zamestnávateľ Vám neuviedol v Pracovnej zmluve pracovný čas v súlade s ustanovením § 85 ods.8 zákona č.311/2001 Z.z. v znení neskorších predpisov v náväznosti na ustanovenia § 85 ods. 1,5 cit.zákona

Ani slovo navyše.

Nechápem význam: nebol v súlade- to znamená že bol v rozpore s niektorými ods. §85???????

To znamená že všetko bolo v poriadku,to je vlastne moja otázka.

Ďakujem Vlasta