Péťa Šmidová
04.01.15,20:34
hladam niekoho, kto je po operacii skoliozi - stabilizacii chrbtice. Som po operacii stvrty rok zatial takmer ziadne komplikacie, ale potrebujem poradit ohladne vybratia skrutiek .. Velmi mi pomoze akakolvek skusenost pretoze, zial, nepoznam nikoho kto by po tejto operacii bol .. Dakujem :o)
Anika61
04.01.15,21:04
A nebolo by lepsie poradit sa s lekarom-odbornikom
Podla mna tvoj lekar vie najlepsie posudit tvoj stav .
Péťa Šmidová
05.01.15,08:02
Tak samozrejme ze vie, ale to rozhodnutie ci ano alebo nie je na mne, tak preto chcem ziskat co najviac informacii a skusenosti, kt by mi nejako pomohli pri rozhodovani ked k tomu pride ...
Anika61
05.01.15,08:51
Nie som po takej operacii a myslim,ze kazdy clovek inak znasa zasah do svojho organizmu akym operacia je,tak aj ked sa ti niekto ozve s podobnym problemom-aj tak to rozhodnutie bude na tebe a lekarovi.
Péťa Šmidová
05.01.15,10:26
Rozumiem ti, ale mne by dobre padlo sa o tom s hocikym porozpravat iba, co s tym ma skusenost :-)
lujza.j
05.01.15,11:12
Anika61
05.01.15,11:30
Urcite sa ti niekto ozve:-)
Valcake
05.01.15,12:42
Vieš, s tým poradenstvom a skúsenosťami je to tak....Ja som mala obyčajnú ASK kolena.. jednodňový zákrok. Dostala sa tam /ešte na sále/ inf. a reoperovali 9X komlikácie obrovské...život na vlásku.:(
Dali mi potom tiež skrutku, ale takú vstrebateľnú, takže ...ak zásah nie je nutný a skrutka ti môže ostať, tak by som nedala babrať ..to je iba môj názor..
Prajem dobré rozhodnutie:)
lujza.j
05.01.15,13:31
asi tak....
ivka70
05.01.15,13:37
Mam skrutky na nom mieste, nie na chrbtici, ale respektujem nazor lekara, ktory ma operoval a stotoznujem sa s nim: pokial nesposobuju nejake problemy, je zbytocne sa do toho rypat a opatovne otvarat rany.
Upozornil ma, zesa moze stat, ze v starobe, ked sa mi budu skracovat slachy, sa moze stat, ze zacnu prekazat, potom by ich vybrali.

Zatial 4 roky fungujem bez problemov :)