kendy
03.05.06,15:40
Ahojte,
tak už ho mám. Ak máte s ním nejaké skúsenosti, prosím, poraďte mi šikovné, chutné a finančne nenáročné recepty, uvítam aj praktické rady.

Ďakujem.
kendy
24.05.06,15:42
:mee: Nikto ho nemá?:mee:
ALDA
24.05.06,15:49
Mám ho asi 5 dní..stihla som ho rozbaliť a naštudovať. Keď ho vyskúšam, ozvem sa! Mne viac chutí nezdravo- bez pary, ale človek nikdy nevie.
kendy
24.05.06,16:00
Heli, ja som na tom rovnako, kúpila som ho hlavne kvôli deťom. Zatiaľ mám skúsenosť, že jedlo je fajn, menej solím, ale vyzerá to všelijako... napr. kuracie prsia boli snehovo biele...
Tana74
26.05.06,11:00
Ja ho tiež mám, ale vôbec nepoužívam..... bolo to dosť náročné na čas a el. energiu....
Teraz varím skoro všetko v tlakovom hrnci s min. vody, efekt by mal byť skoro ten istý a jedlo je hotové za oveľa kratší čas.
kendy
27.05.06,07:45
Náročné na čas? S tým nemôžem súhlasiť. Aj ja používam tlakový hrniec a ďalší výdavok do kuchyne bude nerezový papiňák, ale keďže mám doma len starý elektrický sporák, čo sa týka energie určite sa mi viac oplatí ten parný.
A časovo je to práve lepšie než napríklad čakať, kým mi zovrie voda. Takto mám zemiaky za 20 min. hotové, varí sa to všetko naraz...
Len by som potrebovala tipy na dobré a pekné :-) jedlá
Tana74
28.05.06,13:18
Náročné na čas? S tým nemôžem súhlasiť. Aj ja používam tlakový hrniec a ďalší výdavok do kuchyne bude nerezový papiňák, ale keďže mám doma len starý elektrický sporák, čo sa týka energie určite sa mi viac oplatí ten parný.
A časovo je to práve lepšie než napríklad čakať, kým mi zovrie voda. Takto mám zemiaky za 20 min. hotové, varí sa to všetko naraz...
Len by som potrebovala tipy na dobré a pekné :-) jedlá

Môže byť..... my máme asi nejaký starší typ a len tak matne si spomínam, že napr. zemiaky sa mi uvarili asi za hodinu a kuracie stehna asi za 2-3 hod.
Skús si niečo vyhľadať cez google, na českých stránkach je toho väčšinou dosť...... myslím recepty a rady....
martinka2103
18.12.07,09:25
Ahojte,

chcela by som si kupit parny hrniec, viete mi odporucit co by som mala sledovat, aky material, ake prislusenstvo by mal mat?

Dakujem
pivko
20.12.07,15:24
Náročné na čas? S tým nemôžem súhlasiť. Aj ja používam tlakový hrniec a ďalší výdavok do kuchyne bude nerezový papiňák, ale keďže mám doma len starý elektrický sporák, čo sa týka energie určite sa mi viac oplatí ten parný.
A časovo je to práve lepšie než napríklad čakať, kým mi zovrie voda. Takto mám zemiaky za 20 min. hotové, varí sa to všetko naraz...
Len by som potrebovala tipy na dobré a pekné :-) jedlá
Téma je o PARNOM HRNCI a nie tlakovom tzv.kuchte.
Aj ja som ho dostal ako svadobný dar a doteraz je v skrini.Poputuje pri nejakej príležitosti ďalej ako dar:D