Katarina Koziakova
04.01.15,21:51
Prosim vas poradte mi zvlhcovat vzduchu, ktory pri pouzivani nezanechava mokry alebo VLHKY povrch. Rozmyslam nad Topcom 1850. A kedze nechcem mokry povrh tak priorita je asi to aby bol ultrazvukovy a nenicil povrch (od vlhkosti) a tiez aby bol tichy kedze bude v detskej izbe.
Na ostatnom mi nezalezi.
kolovratsk
24.01.15,08:58
Ja som kupil dany topcom som spokojny. Viaceri sa stazuju na pipanie..ale mi to nevadi. Avsak ak chcete lacnejsi plne postaci Orava: http://www.najnakup.sk/Porovnaj_zvlhcovace-vzduchu_ORAVA-HUM-32_807181.html
Mam oba, kedze vlhkost som mal v zime na 20% a jeden mi to nestacil zvlhcovat.....
Problemom pri oboch vsak je, ze zanechavaju stopu v podobe bieleho povlaku po nabytku...(co je sposobene chlorom vo vode). Ale vzdy je lepsie ked je vzduch vlhsi ako suchsi...kedze od toho zavisia vsetky alergie, zdravotne problemy. Dobre je o tom rozpisany clanok na *************
dmc
24.01.15,10:14
Ja osobne som v deckej izbe pouzival zvlhcovac a zaroven cisticku vzducu BONECO W1355A - nezanechavia ziaden povlak pretoze vzduch sa zvlhcuje prirodcenou cestou (pretekanie vody cez lamely v kotucoch s ventilatorom - ma 2 rychlosti - pri nizsej (nocny rezim) ide nehlucne