Volch
05.01.15,12:04
Dobrý deň, nájde sa tu niekto, kto by ma zaučil, pomohol v účtovníctve? Hľadám si robotu už dlhšie v tomto obore, ale všade chcú niekoľkoročnú prax alebo 3 cudzie jazyky. Budem robiť aj zadarmo. Bývam v Bratislave a jedná sa o komplex celé účtovníctvo zahrňujúce podvojné aj jednoduché účtovníctvo, aj mzdy. Z účtovníctva som maturoval, takže základy ovládam, tak isto ovládam aj program Omega.
veronikasad
05.01.15,11:05
bolo by vhodné uviesť aspoň okres a či ide o JU, PU alebo mzdy
veronikasad
05.01.15,12:49
V inzercii na Porade sa dosť často opakuje tento inzerát, ponúka aj doučovanie účtovníctva a miezd

http://www.porada.sk/inzercia/showproduct.php?product=6258&sort=1&cat=16&page=1
Volch
05.01.15,12:54
doučovanie nepotrebujem, na internete je toho dosť. skôr potrebujem reálne vidieť ako to funguje v praxi od niekoho, kto sa v tom pohybuje už dlho a aby mi dal prípadne referencie, ktoré si môžem dať do životopisu. Na oplátku mu môžem robiť nejaké jednoduché, neskôr zložitejšie, účtovnícke a administratívne práce.
veronikasad
05.01.15,12:55
Neskúšal si absolvenstkú prax v účtovnej firme ?
veronikasad
05.01.15,12:56
Inak, nemyslím si, že doučovanie človeka z praxe ti môže uškodiť, zo školy si nabitý teoriou, ktorá je veľmi ďaleko od praxe ...
Volch
05.01.15,13:03
ide o to, že tým doučovaním získam iba ďalšie teoretické znalosti, nijak mi to nepomôže, keď si dám do životopisu, že chodím na doučovanie. Ja potrebujem získať reálnu prax, vďaka ktorej sa zamestnám. Lenže všade berú iba s praxou, preto hľadám niekoho, kto mi tú prax dá. :), tá absloventská prax znie fajn idem si o tom niečo naštudovať, ďakujem.
veronikasad
05.01.15,13:07
elinka11
07.05.15,07:49
ahoj ja mam svoju uctovnu firmu v ba ruzinove a hladam niekoho na vypomoc a kludne ta aj zaucim.robim uctovnictvo podvojne aj mzdy aj danove priznania 24 rokov. ak mas este zaujem napis mi alebo zavolaj na 0948/098678 dohodneme sa na stretnuti a uvidime. teším sa
Volch
28.05.15,11:43
Absolventská prax je, bohužiaľ, len pre absolventov denného štúdia. Ja som chodil večernou formou štúdia / diaľkovo / externe.