rada
03.05.06,16:02
:confused: všimli ste si nasledovné poradie ktoré sa udeje v noci štvrtého mája ?
1(hodina) 2 (minúta) 3(sekunda) 4(mája) 5(mesiac máj) 6(rok 2006).

Takže všetci hore a užiť si magický okamih, ktorý sa opäť stane až o tisíc rokov.:eek:
fizzy
03.05.06,15:34
take nieco ale s dvajkami sme si uzivali v skole.....tusim 22.12.2002 :)))
Takze o dovod naviac preco nespat...uz nielen semestralna praca ma bude prenasledovat v noci ale aj tento "datum" :)
endrju
04.05.06,03:32
Podarilo sa mi dostať do postele pred tým magickým okamihom. ;)

Spal som v tom čase rovnako ako po iné dni keď sa mi poradí byť v posteli už v uvedenom čase. Nevšimol som si, že by sa niečo mimoriadne udialo. :)
Má niekto inú skúsenosť?

P.S.
Ten magický okamih mal nastať podľa akého času?
Svetového (Greenwich), stredoeurópskeho alebo iného? :D
bepo
04.05.06,03:58
Spal som v tom čase rovnako ako po iné dni keď sa mi poradí byť v posteli už v uvedenom čase. Nevšimol som si, že by sa niečo mimoriadne udialo. :)
Má niekto inú skúsenosť? :D
Ja keď som sa zobudil tak som mal husiu kožu,je to nebezpečné? :D
Nandrolon
04.05.06,04:27
aha, tak uz viem, preco som celu noc tyckoval :-))))
ALDA
04.05.06,05:42
Ja keď som sa zobudil tak som mal husiu kožu,je to nebezpečné? :D

Peťo ak Ti nenarástlo aj perie..tak je to OK:)
bepo
04.05.06,06:41
Myslíš že to bude ono ak celý deň chodím ako zmoknuté kura? :D
Tweety
04.05.06,06:50
Myslíš že to bude ono ak celý deň chodím ako zmoknuté kura? :DTy si už pochodil celý deň?, veď ešte neubehol ani poldeň!:p
AlaNR
04.05.06,06:54
Myslíš že to bude ono ak celý deň chodím ako zmoknuté kura? :D

A ja že len mne je tak šoufl...

Tak už aspoň viem prečo ! :(
kukučka
04.05.06,06:57
Myslíš že to bude ono ak celý deň chodím ako zmoknuté kura? :D
Kým nekotkodákaš a neznášaš vajíčka k psychiatrovi nemusíš...
Ale pozor na kohúta :D
ALDA
04.05.06,06:59
Myslíš že to bude ono ak celý deň chodím ako zmoknuté kura? :D

Peťo..niečo sa s Tebou deje..máš husiu kožu a chodíš ako zmoknuté kura..dobréé:)
Tweety
04.05.06,07:01
A ja že len mne je tak šoufl...

Tak už aspoň viem prečo ! :(Dnes je v tom fakt asi nejaká mágia, aj u nás v KE je ako sa hovorí na" milú jarmilu".:p
bepo
04.05.06,07:02
Ty si už pochodil celý deň?, veď ešte neubehol ani poldeň!:p
To vieš,tu v BA sa žije draho a rýchlo :D
Tweety
04.05.06,07:09
To vieš,tu v BA sa žije draho a rýchlo :D Ešte sa potom máme na východe celkom dobre, aspoň nežijeme draho,hoci už k tomu nemáme ďaleko,ale hlavne ide to pomalšie.MY nemáme tak rýchlo piatok v mesiaci ako Vy tam.:p
rada
04.05.06,14:53
Ešte sa potom máme na východe celkom dobre, aspoň nežijeme draho,hoci už k tomu nemáme ďaleko,ale hlavne ide to pomalšie.MY nemáme tak rýchlo piatok v mesiaci ako Vy tam.:p

My v Bratislave máme piatok zajtra. Vy na východe kedy ?:D
Melnick
04.05.06,15:06
Ja keď som sa zobudil tak som mal husiu kožu,je to nebezpečné? :D

Pokiaľ Ti nenarástli husacie krídla,tak nie.:D :D :D
Marianna01
04.05.06,15:34
Moje dieťa sa v noci s plačom zobudilo, že má v posteli osu... Takže spal so mnou a moc som sa nevyspala. Celý čas som si myslela, že to kvôli dieťaťu a tomu, že som mala málo miesta. Až teraz, keď som sem nazrela, mi je zrejmé, že je to kvôli magickému času... :D
Marína
04.05.06,15:47
Ja keď som sa zobudil tak som mal husiu kožu,je to nebezpečné? :D
Hm, taká pečená húska(či gunár) by bodla.;)
fizzy
04.05.06,16:06
Od rana mam blbu naladu takze uz viem preco...som v noci na ten okamih zabudol, som si chcel kuknut na hodinkach a skludom zaspat....
Melnick
04.05.06,16:25
[quote=fizzy]
Nie je pravda ,že podobný magický dátum sa vyskytne
až o 1000 rokov - už to tu na Porade niekto aj prilepil,
ale za ten svet to neviem nájsť.
Keď nájdem prilepím a potom uvidíte ,že magická moc
sa zmierňuje tým,že tých magických dátumov je veľa.
abel
04.05.06,16:31
A ja si veru magickú noc urobím, kedy sa mi zachce :D
abel
04.05.06,16:32
Akurát že sa mi moc nechce...:confused:
Ivana Š
04.05.06,21:07
pečená húska, či gunár - alebo kačka? - to je dobré akurát na riadny žlčníkový záchvat. Magických dátumov je veľa - mne sa na jeden takmer narodil syn 9.9.1999 - len sa oneskoril o jeden deň - narodil sa 10.9.1999
Tweety
05.05.06,05:27
My v Bratislave máme piatok zajtra. Vy na východe kedy ?:D
No a my ho máme dnes.:p Ale aj tak u vás to ide rýchlejšie.:pAspoň tie stretká máte častejšie ako my.:rolleyes:
Eulalia
06.05.06,02:37
[quote=fizzy]
Nie je pravda ,že podobný magický dátum sa vyskytne
až o 1000 rokov - už to tu na Porade niekto aj prilepil,
ale za ten svet to neviem nájsť.
Keď nájdem prilepím a potom uvidíte ,že magická moc
sa zmierňuje tým,že tých magických dátumov je veľa.

Je mi ľúto, že práve v ten magický okamih sa väčšina ľudí cíti "blbo", "šoufl" a pod. Nebude to tým, že už neveríme na rozprávky? V tých sa predsa v takýchto magických nociach ako napr. svätojánska noc otvárala zem a vydávala svoje poklady. Alebo poklady, ktoré si tam ukryli kadejakí lakomci. Aké by to bolo krásne, keby nám počas tých magických okamihov bolo "fajn", "super", "ľahúčko" a neviem ešte ako. Alebo je príčina v tom, že neveríme na takéto magické okamihy?
Tak aby nám všetkým bolo aspoň na chvíľu ľahšie na duši, aj keď už ten magický okamih pominul, posielam Vám pár smajlíkov. Už som to tu niekde raz písala, že by sa mi strašne páčili smajlíky-srdiečka, no ale keď nie sú, s takou istou láskou Vám posielam tých "normálnych" smajlíkov.

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)