miluskamoja
05.01.15,17:05
Mam pravnicky problem, ktory chcem riesit prostrednictvom medii. Ako sa postupuje, ked chcem volat media? Obratit sa na nejaku relaciu, ale ktoru? Ci rovno volat televizne noviny, ale neviem ako im to oznamit. Ako sa im to oznamuje, ked chcem, aby skusili tento problem oni vyriesit? Dakujem.
misoft
05.01.15,16:09
No neviem, ale média majú svoje kontakty - takže cez tie kontakty asi. A ako zistíš? Stačí otvoriť webovú stránku média a tam ich vyhľadať.
Ale neviem, či je rozumné ihneď problém riešiť cez médiá.... za horúca.... mohlo by sa to proti tebe obrátiť - s prípadnými neblahými následkami....
buchač
05.01.15,16:12
Najlepšie bude snáď telefónom...ale aj mailom môžeš...;)

Napríklad TV Roleta má svoju linku.

Televízne noviny/TVnoviny.sk
Ak máte pre nás tip alebo námet na reportáž:
tel.: 0915 100 100 alebo e-mail: somreporter@markiza.sk
misoft
05.01.15,16:17
A TV Grc http://www.joj.sk/kontakt.html - e-mail: noviny@joj.sk
Terezia13
05.01.15,18:37
najprv si treba vybrať cez ktoré napr. TV tak ktorá TV, vybrať si redaktora a zavolať, ak má záujem o problém, dohodnúť si s ním, poprípade vyžiadať kontakt na redaktora, ktorý je v tom regióne, každá TV má svojich regionálnych spravodajcov
avalik
05.01.15,18:51
pravnicky problem? ... tak to rieš cez súd, ten je oprávnený rozhodovať v právnych veciach
marjankaj
05.01.15,19:30
Myslíš nejakú špiritistickú seansu?
marjankaj
05.01.15,19:34
No sedláckým rozumom.
Mlieko dostať kúpiť mliekárni a topánky dostať kúpiť v predajni obuvi.(Lasica a Satinský)
A právnický problém ti pomôže vyriešiť právnik. Možno sa problém presunie do: Za čo nakúpiť, čo uvariť?:D
lujza.j
05.01.15,19:38
ked to pre nich nebude dostatočne zaujímavé "zapoměn"....
marjankaj
05.01.15,19:38
Lampáreň.
Občan za dverami.

A toto je dobré:D

ked chcem, aby skusili tento problem oni vyriesit?

No asi rozkazom im to dať nemôžeš:D
miluskamoja
07.01.15,01:58
Ako o taku radu nestojim, Bola by som rada, keby som nic nemusela riesit a mala spokojny zivot, Viem, ze to riesit prostrednictvom pravnika, sudmi, prokuraturou a pod., ale dotycna hiena ma v okoli znamosti a je mi tazko sa v nasom okoli obratit na nejaku instituciu, ked viem, ze ma tam znamost. Tak dakujem za taku posmesnu odpoved marjankaj.
Quido92
07.12.15,12:14
Medializoval som už pár problémov. Moja skúsenosť je taká, že vám na tie univerzálne kontaky nikto nereaguje. Musíte si zohnať číslo na konkrétneho reportéra a potom to ide lepšie. Každá televízia má svoj regionálny štáb. Treba sa obrátiť na neho.