nobody007
03.05.06,16:25
Som tu ešte len chvíľočku, takže som asi ten posledný, čo môže niečo hovoriť do fóra. Ale mám jednu malú pripomienočku:
Pri surfovaní po fóre dosť často strácam prehľad a zdĺhavo hľadám niektoré veci (i keď použijem vyhľadávanie).
Nebolo by dobré rozdeliť témy časti PORADA do niekoľkých málo oblastí? Je tu už dosť oblastí práve v tejto časti, ktoré sa dosť prelínajú a konkrétny problém-téma sa môže objaviť v rozdielnych oblastiach. Postrehol som, že aj zbehnutí "PORADCOVIA" majú občas problém so zaradením témy! Síce by to bolo asi o jedno-dve kliknutia viac, ale zasa by človek išiel priamo k svojim problémom.
Napr. nasledovné oblasti:
Právo a legislatíva
Dane a clá
Účtovníctvo
Podnikanie
Hoby a iné

Alebo niečo podobné!
Toť môj skromný názor.
Viera123
03.05.06,14:33
Keď si zaroluješ myšou, dolu pod oknom na rýchlu odpoveď, máš tam: Prejdi na:
Je to tam tak rozdelené.
Muška
03.05.06,15:32
A ešte doplním Vierku:
Ak si hore na bledomodrej lište /vľavo vedľa vyhľadávacieho okienka/ klikneš na PORADA.sk , tak si hneď na úvodnej stránke so všetkými hlavnými témami.
hana 10
14.05.06,14:51
mne osobne chyba kategoria ostatne, niekedy mam problem, stava sa mi, ze otazku nemam kam zaradit...
Paula
14.05.06,14:55
mne osobne chyba kategoria ostatne, niekedy mam problem, stava sa mi, ze otazku nemam kam zaradit...
Táto kategória by bola jasný chaos....mnoho ľudí by sa nenamáhalo zaradiť aspoň približne a zadávalo by témy a otázky bez rozmyslu do ostatného. Môj názor.
KEJKA
14.05.06,14:57
podľa mňa je tu tolko tém, že je možné zaradiť absolútne všetko. A ak ide naozaj o špecifickú tému, tak stačí požiadať Richarda. Naposledy tu takto pribudla pekná téma "Kozmetika". Pripomenula by som však návrh od ayya spred niekoľkých dní, aby bola možná voľba otvorenia novýchpríspevkov bud len z odborných Porád (zábavné by boli vynechané) a naopak.

Ja by som bola ešte za to, aby sa nejako zablokovala téma spoločná pre JÚ a PÚ. Nech je otvorená len na čítanie prípadne s poznámkou a odkazom na link osobitne pre PU a osobitne pre JU. Často zadávateľ neuvedie v akom účtovníctve účtuje, zo zadania to niekedy vyplynie, ale často je to nejednoznačné. Takto by spoločná téma bola "na dobeh", a poradcovia by sa lahšie preklikali tými otázkami, ktoré sú ich parketa.
Richard
15.05.06,12:36
Ja by som bola ešte za to, aby sa nejako zablokovala téma spoločná pre JÚ a PÚ. Nech je otvorená len na čítanie prípadne s poznámkou a odkazom na link osobitne pre PU a osobitne pre JU. Často zadávateľ neuvedie v akom účtovníctve účtuje, zo zadania to niekedy vyplynie, ale často je to nejednoznačné. Takto by spoločná téma bola "na dobeh", a poradcovia by sa lahšie preklikali tými otázkami, ktoré sú ich parketa.

Najprv bola len tá spoločná kategórie, potom som vyčlenil Jednoduché zvlášť, ale keďže bolo veľa príspevkov z jednoduchého v spoločnej kategórii, nechal som aj názov.
Možno už je čas z názvu odstrániť "Jednoduché" .....
Marianna01
03.10.06,14:55
Nechcela som kvôli tomuto zadávať novú tému, takže budem trošku mimotemy, ale v tetjo to až tak nebude vadiť:

Predvčerom (? - nie som si istá dátumom) som chcela v aktualitách zadať tému - vládny návrh zákona k DzP. Hneď mi vypísalo niečo o moderátorovi - netuším čo presne, lebo mi to behom 2-3 sekúnd zmizlo, takže najprv som nečítala z prekvapenia, čo mi to tam vyskočilo, potom som nečítala, bo nebolo čo...:eek:.
Ale vidím, že do dnešného dňa táto téma nebola zaradená medzi aktuality - čo je v podstate v poriadku, lebo aktualitou to už zrejme nebude. Chcela by som len vedieť, čo sa s ňou stalo, a ako to v takýchto veciach funguje. Neviem, ide o cenzúru? ;)
Richard
03.10.06,19:16
Marianna,

tvoju tému som si nevšimol v množstve nesprávne zadaných tém do aktualít. 95% tém, ktoré tam ľudia píšu sú otázky. Dostávam email v ktorom som upozornený o novej téme v aktualitách aby som ju odobril. Žial po čase som asi otupil pozornosť voči týmto "aktualitám".

Dobrá správa je že to čoskoro spravím trochu inak... aby sa podobné prípady nestali .-)

Momentálne už je v aktualitách. Ďakujem
Marianna01
04.10.06,13:51
Marianna,

tvoju tému som si nevšimol v množstve nesprávne zadaných tém do aktualít. 95% tém, ktoré tam ľudia píšu sú otázky. Dostávam email v ktorom som upozornený o novej téme v aktualitách aby som ju odobril. Žial po čase som asi otupil pozornosť voči týmto "aktualitám".

Dobrá správa je že to čoskoro spravím trochu inak... aby sa podobné prípady nestali .-)

Momentálne už je v aktualitách. Ďakujem

Aj ja ďakujem Richard a BUDIŽ TI ODPUŠTĚNO...;)