Kikuša
03.05.06,19:56
Som začínajúca účtovníčka a chcela by som či mi niekto nevie poradiť nejakú daňovú poradkyňu, ktorá by mala so mnou trpezlivosť samozrejme nie zadarmo. Naskytla sa mi dobrá pracovná príležitosť a určite budem potrebovať pomoc.
lenkak
03.05.06,17:56
A napíš aj okolie z kadiaľ by mala byť.
Kikuša
03.05.06,17:58
Hlohovec a okolie
Johanka
03.05.06,18:24
Som začínajúca účtovníčka a chcela by som či mi niekto nevie poradiť nejakú daňovú poradkyňu, ktorá by mala so mnou trpezlivosť samozrejme nie zadarmo. Naskytla sa mi dobrá pracovná príležitosť a určite budem potrebovať pomoc.
Máš predstavu, koľko stojí hodina u daňového poradcu? Aby si si nebrala vo finále úver ;) . Keď máš nejaké medzierky a medzery čítaj Poradu, prípadne sa pýtaj . Máš to relatívne zadarmo a ešte si aj nájdeš virtuálnych priateľov.
G331
03.05.06,19:14
Aj mne by sa taká dobrá duša zišla na východe-MI,HN, TV, VT???
bredikova
03.05.06,19:20
Máš predstavu, koľko stojí hodina u daňového poradcu? Aby si si nebrala vo finále úver ;) . Keď máš nejaké medzierky a medzery čítaj Poradu, prípadne sa pýtaj . Máš to relatívne zadarmo a ešte si aj nájdeš virtuálnych priateľov.

Ja to tak robím už dlhšie.:p Poraďáci sú fajn. :p Za pomoci poraďáňákov sa mi podarila založiť aj s.r.o. Hľadaj a vždy niečo nájdeš. Keď budeme vedieť poradíme. Ak my nie, vždy sa niekto nájde.:) :) :) :) :)
jojik
03.05.06,20:33
ozvy sa svitokag@post.sk
KEJKA
03.05.06,20:39
Ja to tak robím už dlhšie.:p Poraďáci sú fajn. :p Za pomoci poraďáňákov sa mi podarila založiť aj s.r.o. Hľadaj a vždy niečo nájdeš. Keď budeme vedieť poradíme. Ak my nie, vždy sa niekto nájde.:) :) :) :) :)
:D:D:D
čo takto hodiť percentá do fondu poraďákov?:D:D:D
pozor,, pokiaľ viem, nie je založený, dúfam, že ma neukrižujete za túto polnočnú poznámku.
kalkulka
04.05.06,05:33
Aj mne by sa taká dobrá duša zišla na východe-MI,HN, TV, VT???
A aká dobrá duša? Som z MI, ale nie som daňová poradkyňa, ale osobne poznám dve daňové poradkyne.
Kikuša
04.05.06,06:26
Nemusí to byť práve daňová poradkyňa, len niekto kto ma v maličku podvojne účto - s.r.o. a bol by ochotný mi pomahať a vysvetlit mi to a mať trpezlivosť
kalkulka
04.05.06,06:51
Na porade je nás tu dosť ochotných dušičiek a výsledok naších porád je myslím si správny. Vždy tu totiž je niekto, kto vyjadrí svoj názor, keď by bolo poradenie náhodou nesprávne alebo neúplné. A je to podstatne lacnejšie.