medulin
07.01.15,17:24
Dobrý deň prajem,

obraciam sa na Vás a verím, že sa nájde nejaký ochotný a dobrý človek, ktorý mi pomôže. Niekoľko rokov som žil vo Francúzsku a po príchode domov kvôli lukratívnej ponuke práce som postrádal isté veci z Francúzska, medzi nimi aj sprchové gély, mydlá, šampóny a iné podobné veci jednej francúzskej značky. U nás ani v okolí sa nepredávajú a doteraz si musím dávať zasielať balíky domov z Francúzska od tamojších priateľov, čo si však všímam, dávam si posielať čoraz väčšie balíky, naposledy to bolo už pre cca 80 ľudí, až tak si ľudia z môjho okolia túto značku obľúbili a ak to má takto pokračovať ďalej, napadlo ma, že by bolo možno pokusu hodné dovážať to do našich drogérii prípadne si otvoriť nejakú malú kamennú predajňu. Pokúšal som sa na internete pohľadať, čo všetko mi treba, ale nejak som tomu moc nechápal, v tých zákonoch poviem narovinu, že som z nich trošku mimo, keď dočítam článok, zistím, že už neviem čo bolo na začiatku atď... Preto by som potreboval nejakú osobu, ktorá by mi ochotne „polopate“ vysvetlila, čo všetko treba tak trochu laickým štýlom, nie prelinkovať ma na x ďalších zákonov atď...

Za ochotu vopred veľmi pekne ďakujem,
s pozdravom a prianím úspešného roku 2015,

Andrej.
lujza.j
07.01.15,16:32
medulin
07.01.15,17:22
to je to co som hovoril, chcel by som to tu rozpisane pekne a nie prelinkovanie, pozrite sa sama, ake linky su tam, same kozmetika z inych statov nez EU, kozmetika z USA, ked uz je kozmetika z EU tak tam k tomu nic nie je napisane atd...