nenaa
07.01.15,19:53
09.4.2014 som si objednala cez intenet.obchod obraz, ktorý mi mali doručiť domov na dobierku. Podľa histórie objednávok bol tento obraz odoslaný 17.4.2014, ale nikdy mi nič domov neprišlo. 12.5.2014 som im písala na email uvedený v obchodných podmienkach, že kde mohla nastať chyba a následne som im napísala aj cez kontaktný formulár na ich internetovej stránke, ale do dnešného dňa sa mi nikto neozval, ani obraz neprišiel. Rada by som odstúpila od zmluvy, ale neviem, ako presne by som to mala riešiť, nakoľko v obchodných podmienkach je spomínané len odstúpenie od kúpnej zmluvy do 14 dní od prevzatia tovaru.
misoft
07.01.15,19:01
Najskôr pozri obchodné podmienky. Ak máš potvrdený termín a nebol dodržaný, zašli im e-mail s odstúpením od zmluvy s uvedením - porušenie obchodných podmienok z ich strany a nedodanie zaplateného tovaru. Žiadaj ihneď o zaslanie kúpnej ceny na účet ......... Upozorni ich, že zároveň ich postup oznamuješ SOI.

Zároveň podaj podnet SOI - klamanie zákazníka, nedodanie zaplateného tovaru, prerušenie komunikácie, nereagovanie na podnety zákazníka.
avalik
07.01.15,19:04
tovar nezaplatila - objednala si dorucenie na dobierku
misoft
07.01.15,19:05
Ups - prehliadol som. Takže je to bezpredmetné. Ak by prišlo, nemusí prevziať.....
Ja v takomto prípade by som už zásielku neprevzal.....
avalik
07.01.15,19:13
Nerob nic, maximalne tam skus zavolat, pravdepodobne ti tovar nevedeli dodat. Ale mohli aspon poslat email o zruseni objednavky.

Pozri este ich obchodne podmienky aku tam maju dodaciu lehotu, pripadne daj link na stranku.
nenaa
08.01.15,09:35
Dodaciu lehotu tam nemajú. Je to http://obrazydoma.sk .