andreaoa
07.01.15,22:54
Dobry vecer.prosim o radu. Mam hpp. Hodinovo odmenovana. Uvazok 10 hodin Týždenne nerovnomerne Rozvrhnutý pracovny cas.
Zamestnankyna odoracovala iba 10 hodin zo zmluvne dohodnutých 40. Ako sa k tomu postaviť..zaplatit jej len.10 hodin? Co so zvyskom? Urobiť jej prerušenie na socialke? Na ake dni ked v kazdom.Týždni odpracovala po 2.5 hodiny namiesto 10?
Na zdravotke potvrdili ze odvody len z odpracovaného...ale matie ma socialka... Normalny zamestnanec ak by neodrobil tak ma neplatene volno...ale tato je naviac hodinova a nerovnomerne Rozvrhnuta...ďakujem moc
avalik
07.01.15,22:43
Z akeho dovodu neodpracovala urceny pocet hodin? ... absencia alebo jej nebola pridelena praca?
andreaoa
07.01.15,22:47
Dovod nam oznamil nadriadeny ze na tento druh prace musi byt hpp a ze zamestnanci su povolani pracovat len ked ich zavolaju ze.treba. Cize z mojho pohladu ta osoba ma dostat zaplatenych 40 h. Lebo tak to ma v Zmluve a nemoze za to ze ju povolali len na 10 h.rozmyslam spravne?ďakujem
avalik
07.01.15,22:53
Buď nadriadený podpíše dochádzku na 40 hodín podľa zmluvy alebo za chýbajúce hodiny vyplatíš náhradu mzdy v sume priemerného zárobku podľa § 142 - Prekážky na strane zamestnávateľa.
andreaoa
07.01.15,23:04
Ďakujem;)