Ninna
04.05.06,10:11
Prosím Vás kto mi vie pomôcť:potrebujem verziu k nahliadnutiu zákon č.514/2001 Z.z. o ochrane ľudí. Ďakujem
dana9
04.05.06,08:19
514/2001 je len novela povodneho zakona 272/2004. POtrebujes len tuto novelu alebo cely zakon?

dana
Ninna
04.05.06,08:19
Nemala som to kam zaradiť.Tak dúfam že to nevadí.
Ninna
04.05.06,08:22
Potrebujem§13r ods.1 zákona NR SR č.272/1994 Z.z. v znení zákona č.514/2001 Z.z.
dana9
04.05.06,08:24
Pre istou posielam cely § 13:

Zdravotnícke zariadenia a odborní zdravotnícki pracovníci sú povinní
a) vykonávať a kontrolovať opatrenia na predchádzanie vzniku a šíreniu prenosných ochorení a nemocničných nákaz,

b) poskytovať orgánom na ochranu zdravia informácie a údaje potrebné na plnenie úloh na úseku ochrany zdravia,

c) uložiť opatrenia potrebné na odstránenie závady bezprostredne ohrozujúcej ľudské zdravie.
dana
Zita5
04.05.06,09:50
Pre istou posielam cely § 13:

Zdravotnícke zariadenia a odborní zdravotnícki pracovníci sú povinní
a) vykonávať a kontrolovať opatrenia na predchádzanie vzniku a šíreniu prenosných ochorení a nemocničných nákaz,

b) poskytovať orgánom na ochranu zdravia informácie a údaje potrebné na plnenie úloh na úseku ochrany zdravia,

c) uložiť opatrenia potrebné na odstránenie závady bezprostredne ohrozujúcej ľudské zdravie.
dana


Súhlasím s Dankou . Nezobrazuje sa tlačítko "Súhlasím " Hm....;)
dana9
04.05.06,10:02
Súhlasím s Dankou . Nezobrazuje sa tlačítko "Súhlasím " Hm....;)

Ďakujem,:)
ani mne nefunguje, a stava sa mi to čast. :confused: Robím niečo zle?



dana.
Zita5
04.05.06,10:04
Ďakujem,:)
ani mne nefunguje, a stava sa mi to čast. :confused: Robím niečo zle?



dana.

Danka neviem , mne sa to často nestáva , ale ak pozrieš aj na nick u každého poraďáka , nie je to kompletné , nejaké údaje tam chýbajú .......som prekvapená ....a to tlačítko súhlas stále nevidieť .;)
dana9
04.05.06,10:19
Danka neviem , mne sa to často nestáva , ale ak pozrieš aj na nick u každého poraďáka , nie je to kompletné , nejaké údaje tam chýbajú .......som prekvapená ....a to tlačítko súhlas stále nevidieť .;)

áno, Zitka, presne tak to vidím aj ja (teda nevidím :) ). No nehovorím , že sa to stáva každý deň, to by som preháňala ;) ale asi 5x sa mi to už stalo, a ako naschvál v takých prípadoch, keď som chcela niekoho oceniť, aj to tlačítko mi tuná chýba.

dana