Žabinka
09.01.15,11:35
Neviem nájsť všeobecné podanie, nešpecifikovaná oblasť, ako to bolo do 31.12.2014. Našla som len všeobecné podanie - Register, alebo všeobecné podanie -Správa daní. Ale ani do jedného sa mi nedá priložiť príloha, tabuľka Záznam o*pozemných motorových vozidlách z*IČŠ. Kde mám hľadať všeobecné podanie s možnosťou pripojenia prílohy??

Doplnenie:
Už som na to prišla:
Treba najprv všetko vyplniť, odkliknúť Súčasťou podania je príloha, vyplniť aj Text podania, Popis prílohy a Spôsob doručenia-elektronicky.. Potom kliknúť na skontrolovať.. Až potom pustí aj do Príloh.



Ešte k druhému obrázku.. Čo treba označiť, keď potrebujem poslať tabuľku Záznam o nadobudnutí vozidiel z IČŠ.. Oblasť podania Správa daní, a potom aká Agenda??
JankaO
09.01.15,10:49
Áno, už sme to tu niekde aj preberali, myslím, že cloe zadala rovnakú otázku. Príloha sa nedá pridať a iné všeobecné podanie, okrem tých, o ktorých píšeš zatiaľ nie je. (Asi sa stala niekde chyba .... u sudruhov v NDR...)
Žabinka
09.01.15,10:54
Už som na to prišla:
Treba najprv všetko vyplniť, odkliknúť Súčasťou podania je príloha, vyplniť aj Text podania, Popis prílohy a Spôsob doručenia-elektronicky.. Potom kliknúť na skontrolovať.. A potom ma pustí aj do Príloh.. Nech sa na mňa nehnevajú, ale riadna debilina.. Kto má čas stráviť pol dňa skúšaním noviniek.. Palec dole...
JankaO
09.01.15,11:03
A Tebe palec hore...:)
Žabinka
09.01.15,11:06
:):)
Betina2
26.01.15,13:56
podávala som rovnaký záznam. Najskôr kompletne vyplniť formulár, dať skontrolovať a až následne vyberám a prikladám prílohu. Na to opäť skontrolovať, ak bolo v poriadku, podala som. Ale dnes im na podatelni strašne dlho všetko trvá poobede už. Na potvrdenie do schránky čakám na každé podanie aj polhodinu a viac :( hádam sa to podarilo odoslať. Inak a dá sa tam potom skontrolovať či prešla aj príloha ? Sa vracajú do systému VsZP asi.....dúfam , že ale je to len dnešný problém a vráti sa to zase do normálu.

A vybrala som : oblasť podania - správa daní, agenda - daň z pridanej hodnoty.
Sú to záznamy podla §70 ods.6 Zák. o DPH.
Do obsahu podania som napísala stručný text čo posielame a že kolko vozidiel je v prílohe.
Do popisu prílohy som dala len názov Záznamu


Hádam je to ok.
Janiela
27.01.15,18:17
Dnes bola spolupráca s fin. správou neistá ako počasie, občas rýchle podanie a rýchle potvrdenie a občas to trvalo strááášne dlho. Kolega mi hovoril, prečo stresujem. No preto stresujem, lebo nemám čas a nervy sedieť a čakať na potvrdenia, alebo to nechať tak a potom sa opäť k tomu vracať a kontrolovať, či podania prešli alebo nie. :-)
mizu24
28.01.15,15:01
veľmi, veľmi pekne ďakujééém :)