lsulekova
04.05.06,09:27
Potrebovala by som poradiť so mzdovým programom. Zatiaľ robíme mzdy v money s3, ale to je čistá katastrofa... Potrebovali by sme nejaký schopný, a hlavne spoľahlivý software, kde by neodchádzali mzdy a zamestnanci z databázy.... Nepoznáte nejaký taký? Ďakujem :)
SilviaS
04.05.06,07:28
Takže v našej firme máme mzdy od firmy Kros a sme veľmi spokojný.
Pekný den.
Silvia:) :)
marmal
04.05.06,07:44
My mame program zo Softip-u a tiez je o.k. (ziadne stracanie dat a nieco podobne) Maju 2 baliky - pre mensie firmy Packet a pre vacsie asi Profit (neviem presne).

Marta
;) ;) ;)
Sany
04.05.06,07:46
ja už roky používam MRP Win a v pohode. Softip sme mali v bývalej firme, ale zdal sa mi ťažkopádny.
Danka Kosibová
04.05.06,08:57
ak mozem poradit, uz 6 rokov pouzivam olymp od firmy KROS,....a neviem si vynachvalit...robi vsetko co treba....a este kazdy rok robia 50%zlavu na nakup software, tak ak sa rozhodnes, treba vyuzit....
gerty
04.05.06,09:53
Aj na tejto stránke beží reklama firmy Infopro - PROLUC, ja v tomto programe účtujem všetko,a už 10 rokov a komu som ho odporučila, každý mi dodnes ďakuje. Je proste super. Určite neoľutuješ.
krtoman
05.05.06,11:30
Asi je úplne jedno, v akom programe účtuješ. V ktorom sa perfektne naučíš robiť, ten budeš roky každému chváliť. Že sa niekde niečo stráca nebude chyba SW ale asi nevedomosť používateľa.
Rudiger
07.05.06,12:03
Potrebovala by som poradiť so mzdovým programom. Zatiaľ robíme mzdy v money s3, ale to je čistá katastrofa... Potrebovali by sme nejaký schopný, a hlavne spoľahlivý software, kde by neodchádzali mzdy a zamestnanci z databázy.... Nepoznáte nejaký taký? Ďakujem :)
Skúste software BWSOFT , alebo OLYMP
julia_k
08.05.06,12:38
Ja používam tiež SW BWSOFT. Je zrozumiteľný, prehľadný . Aktualizácie sťahujem cez internet . Má zabudované všetko čo potrebuje aj väčšia firma.
ayya
08.05.06,14:07
Asi je úplne jedno, v akom programe účtuješ. V ktorom sa perfektne naučíš robiť, ten budeš roky každému chváliť. Že sa niekde niečo stráca nebude chyba SW ale asi nevedomosť používateľa.
hmm... ja s tymto velmi nesuhlasim, nehnevaj sa ... skus si precitat prispevky cislo 13 a 14 tuto: http://www.porada.sk/showthread.php?p=238247#post238247
hoci tam som pisala o SW nie mzdovom, ale o SW vseobecne, niektore poznamky maju platnost imho aj v mzdovom programe. A tym viac, ze mzdova agenda sa musi archivovat vo vseobecnosti dlhsie ako ine ...
krtoman
09.05.06,09:03
Prečítala som si tie príspevky, ale nezdá sa mi v poriadku, keď napíšem, že ten-ktorý program nerobí to a hento a nenapíše sa tam ktorý a ja nemám možnosť si to trebárs odskúšať. Áno, boli tam popísané dobré veci, ale asi fakt by bolo lepšie to konkretizovať na posúdenie. Ja poznám baby, ktoré nedajú dopustiť zlé slovo na Proluč, na MRP aj ešte na nejaké "malé" SW, aj keď evidentne majú svoje mínusíky, ale počula som na ne aj nadávať, resp. jedna účtovníčka sa chcela pomaly súdiť s Prolučom. Ono je to fakt o tom, ako sa do toho programu zažerieš, čo z neho vydoluješ, s čím sa uspokojíš, ako dokážeš komunikovať s hotlajnom. Samozrejme máš právo nesúhlasiť s mojím názorom, však ani ja nemám patent na rozum, len som trošku chcela prispieť do tohoto mlyna. Ja mám Pohodu, ešte s ňou neviem stopercentne robiť, mzdy nerobím, ale zatiaľ som spokojná a čo som doteraz zvrzala nebolo preto, že bol program vadný, ale na vine bola moja maličkosť. Želám všetkým poradákom krásny májový deň. EVA
ayya
09.05.06,09:13
Evka, mne sa vidi, ze si presne pochopila, co som tymi prispevkami chcela naznacit...;) a nevycitaj mi prosim, ked tu verejne nepomenujem tie softy, lebo nema sa tu robit reklama ... tak nerobim reklamu a nerobim ani antireklamu ... a aj v tom mas pravdu, ze niekto je ochotny akceptovat take a niekto onake nedostatky ... A kedze ty sa poznas najlepsie, tak si aj sama musis najlepsie vybrat, zbierat vselikde informacie od roznych ludi - to ano, to sa da, ale vybrat si musis sama ...
pekny den :)
lsulekova
09.05.06,10:11
Aby som to tu uviedla na pravú mieru. S účtovaním ako takým som veľmi spokojná, tam chyba nie je, len mzdy by som radšej v nejakom inom softe. Ale porovnám a uvidím, čo mi najviac vyhovuje. ďakujem za rady.
ayya
09.05.06,10:42
Aby som to tu uviedla na pravú mieru. S účtovaním ako takým som veľmi spokojná, tam chyba nie je, len mzdy by som radšej v nejakom inom softe. Ale porovnám a uvidím, čo mi najviac vyhovuje. ďakujem za rady.
Tiez robim mzdy v jednom a uctovnictvo v inom programe. Tym ale prichadzam o moznost automatickeho importovania miezd do uctovnictva. Toho som si ale vedoma a okrem toho: mzdy sa daju zauctovat jednym hromadnym dokladom z vytlacenej mesacnej sumarizacie, takze to nie je az taky problem. Horsie by to mohlo byt pri inych agendach ... ;) iba som chcela v ostatnych prispevkoch podrobnejsie popisat sposob vyberania noveho softu, vobec som nechcela radit niekomu niektory konkretny SW ...:D