zuzalik
09.01.15,22:37
Dobrý deň, obraciam sa na vás s prosbou o radu:23.4.2014 mi končí rodičovská dovolenka, z organizačných dôvodov mi bude ukončený pracovný pomer, t.z., že dostanem odstupné a mám nárok aj na podporu, pokiaľ tomu rozumiem.dnes mi volali z práce, že 21,22 apríla si mám čerpať dovolenku a k 23 mi dajú výpoved. môžu mi ju dať k tomuto dátumu? a z čoho mi bude počítaná podpora? myslím, že by to malo byť tak, že 24.4.si vyčerpám den dovolenky a k tomuto dátumu dostanem aj výpoved. alebo je to jedno? nerada by som niečo zanedbala.ďakujem veľmi pekne
Tweety
10.01.15,08:31
AK končí RD 23.4., nemôžeš zároveň v rovnaký deň aj čerpať D. Nástup do práce po RD je 24.4., v tento deň môžeš čerpať D a zároveň môže byť aj posledným pracovným dňom. Samozrejme ak sa na skončení PP z organiz. dôvodov dohodnete-§60 ZP. Ak nie, dostaneš výpoveď s čerpaním VD. V ocboch prípadoch máš nárok na odstupné, rovnako aj na prípadnú podporu.
Eva Dendisová
11.01.15,14:56
Áno zuzalik, správne rozmýšľaš.Pokús sa trvať na čerpaní aspoň jedného dňa dovolenky 24.4., dosiahla by si vyšší vymeriavací základ na výpočet dávok v nezamestnanosti.
veronikasad
11.01.15,15:03
kedy dovršilo dieťa vek 3 roky ? Podpísala si dohodu o skončení prac.pomeru ? Nemáš preklep v dátume, 23.4.2014 už dávno bolo ?
veronikasad
11.01.15,15:07
Počas RD (ak ešte trvá a dieťa nedovršilo 3 roky) sa na teba vzťahuje zákaz výpovede - zamestnávatel ti nemôže dať výpoveď. Tvojou povinnosťou je mesiac vopred oznámiť písomne zamestnávatelovi ukončenie rod.dovolenky.
Až potom ti môže zamestnávatel doručiť výpoveď, výpovedná lehota začína plynúť prvým dňom nasl. kal. mesiaca a prac.pomer skončí uplynutím výpovednej doby. Pred začiatkom aj počas výpovednej doby môžeš ukončiť prac.pomer dohodou, trvaj však na uvedení výpovedného dôvodu v dohode.

Nepodpisuje dohodu o skončení prac.pomeru v zmysle § 60 ZP bez uvedenia výpovedného dôvodu, lebo nárok na odstupné ti nevznikne.