fortunka
10.01.15,10:36
Dobrý deň, stretli ste sa s tým, že by niekto vrátil software? Nakoľko nefunguje ako má, oproti DEMO verzii boli urobené značné zmeny upgradom, ktoré úplne vylučujú základnú funkciu. A nie je ani náznak toho kedy by to mohlo byť funkčné. O tom, že v realite s riadnym počtom dát to vôbec nefunguje rýchlo ako je to prezentované...
Sú tam licenčné podmienky, preto mám obavy, že to boli len nemalé peniaze vyhodené von oknom...
sosak
10.01.15,09:39
Myslím, že programy nemožno vrátiť.
fortunka
10.01.15,09:41
Myslím, že programy nemožno vrátiť.
no presne toho sa obavam, ale ani ked nefunguju? Fakt clovek otestuje DEMO, kupi si program... o dva tyzdne sa to ma spustit, oni nahodia upgrade a zablokuju funkcie, ktore v najblizsej dobe ani nepojdu. O aktualnosti udajov v navodoch a online tiez pochybujem, su z roku 2007, v češtine a absolutne neaktuálne.
Fakt je to zlodejstvo prvo triedne... :/
misoft
10.01.15,11:25
Myslím, že programy nemožno vrátiť.
no presne toho sa obavam, ale ani ked nefunguju? Fakt clovek otestuje DEMO, kupi si program... o dva tyzdne sa to ma spustit, oni nahodia upgrade a zablokuju funkcie, ktore v najblizsej dobe ani nepojdu. O aktualnosti udajov v navodoch a online tiez pochybujem, su z roku 2007, v češtine a absolutne neaktuálne.
Fakt je to zlodejstvo prvo triedne... :/

Kua - a to kupuješ predpotopný program? :eek:

Demo verzie sú totiž ušetrené od niektorých funkcií a preto často sú "svižné", no ak sa stane full programom - ajajaj - odrazu je to ako slimák.

A ak je to z roku 2007 - tak s pánom bohom.... veď to už nepodporujú nové verzie OS.
fortunka
10.01.15,11:52
Kua - a to kupuješ predpotopný program? :eek:

Demo verzie sú totiž ušetrené od niektorých funkcií a preto často sú "svižné", no ak sa stane full programom - ajajaj - odrazu je to ako slimák.

A ak je to z roku 2007 - tak s pánom bohom.... veď to už nepodporujú nové verzie OS.[/QUOTE]

Nekupujem predpotopny program, prave je to jeden z najnovsich (je aj updatovany pravidelne... le viditelne nie vzdy na 100%, kedze teraz proste vypnu nieco len tak.. a rocne prevody si ludia robte ako len chcete), myslela som to tak, ze manual k tomu prisiel z roku 2007, cize vobec ani nezodpovedal realite a ani online nic nove nie je, cize pri nastavovani som sa musela riadit akurat tak intuiciou :P Samozrejme navod je na nic... jednak kvoli funkciam a druha vec, kvoli SW.... ROzhodovala som sa rok, otravovala som v kuse s nicim ich poradenstvo... a sup, kupime, nainstalujeme a nejde... pritom DEMO maju vo full verzii, iba na skusobnu dobu. Keby som to nevyskusala a nerozmyslela, tak by som sa nestazovala... ale ja teraz neviem ani z ich starsieho software presypat data.. lebo to zablokovali.. ciez v podstate od 1.1. neviem uctovat nic.. s tym ze nam tam nepojde maloobchod, lebo vela skladovch kariet mame a kym sa to nacita, tak aj kavu stihneme vypit som sa zmierila ale toto... si pripadam ako v roku 5. CIze chcela som si zjednodusit pracu a.. sup z blata do kaluze...
Mila123
10.01.15,11:55
Dobrý deň, stretli ste sa s tým, že by niekto vrátil software? Nakoľko nefunguje ako má, oproti DEMO verzii boli urobené značné zmeny upgradom, ktoré úplne vylučujú základnú funkciu. A nie je ani náznak toho kedy by to mohlo byť funkčné. O tom, že v realite s riadnym počtom dát to vôbec nefunguje rýchlo ako je to prezentované...
Sú tam licenčné podmienky, preto mám obavy, že to boli len nemalé peniaze vyhodené von oknom...
o aký program sa jedná? aspoň oblasť
fortunka
10.01.15,12:01
Dobrý deň, stretli ste sa s tým, že by niekto vrátil software? Nakoľko nefunguje ako má, oproti DEMO verzii boli urobené značné zmeny upgradom, ktoré úplne vylučujú základnú funkciu. A nie je ani náznak toho kedy by to mohlo byť funkčné. O tom, že v realite s riadnym počtom dát to vôbec nefunguje rýchlo ako je to prezentované...
Sú tam licenčné podmienky, preto mám obavy, že to boli len nemalé peniaze vyhodené von oknom...
o aký program sa jedná? aspoň oblasť

no nechcela by som konktrene firmu menovat, ale je to kompletny uctovny program, ktory by mal fungovat v pohode v sieti alebo aj cez internet.
Mila123
10.01.15,12:05
Dobrý deň, stretli ste sa s tým, že by niekto vrátil software? Nakoľko nefunguje ako má, oproti DEMO verzii boli urobené značné zmeny upgradom, ktoré úplne vylučujú základnú funkciu. A nie je ani náznak toho kedy by to mohlo byť funkčné. O tom, že v realite s riadnym počtom dát to vôbec nefunguje rýchlo ako je to prezentované...
Sú tam licenčné podmienky, preto mám obavy, že to boli len nemalé peniaze vyhodené von oknom...
o aký program sa jedná? aspoň oblasť

no nechcela by som konktrene firmu menovat, ale je to kompletny uctovny program, ktory by mal fungovat v pohode v sieti alebo aj cez internet.
ako myslíš........