sara-ke
04.05.06,11:31
dobry den,

mohli by ste mi poradit, ako sa pocita casovy fond? to je vlastne pocet hodin. kt. maju byt odpracovane, alebo boli odpracovane? patri tam aj nahrada za sviatok, dovolenku,??? alebo ako je to? konkret. mam pracovnika odmenovany mesac. mzdou, v aprili odpracoval vsetky prac. dni, boli 2 sviatky, ma 40hod. prac. cas-jeho prac. fond bude kolko? 8 hod. x 18 prac. dni?? alebo 8 h. x 20 prac. hod.??

a ak mam prac. odmenov. hodinovou mzdou, ma 30 hod. prac. cas (6 hod. denne), aky bude jeho cas. fond???

dakujem, je to dost surne pomozete mi?? :o
Eliška
04.05.06,10:45
dobry den,

mohli by ste mi poradit, ako sa pocita casovy fond? to je vlastne pocet hodin. kt. maju byt odpracovane, alebo boli odpracovane? patri tam aj nahrada za sviatok, dovolenku,??? alebo ako je to? konkret. mam pracovnika odmenovany mesac. mzdou, v aprili odpracoval vsetky prac. dni, boli 2 sviatky, ma 40hod. prac. cas-jeho prac. fond bude kolko? 8 hod. x 18 prac. dni?? alebo 8 h. x 20 prac. hod.??

a ak mam prac. odmenov. hodinovou mzdou, ma 30 hod. prac. cas (6 hod. denne), aky bude jeho cas. fond???

dakujem, je to dost surne pomozete mi?? :o

Fond prac.času /ak berieme 8 h. prac.dobu/ u zamestnanca odmeňovaného mesačnou mzdou = počet pracovných dní v mesiaci + sviatky x 8
- náhrada za sviatok takému zamestnancovi nepatí, má to v mzde
- ak čerpá dovolenku, kráti sa mu o alikv.časť mesačná mzda a dostáva náhradu za dovolenku
Existuje "plánovací kalendár" na každý rok - tabuľka v ktorej je všetko rozpísané po mesiacoch. Je uverejnené napr. v pracovných stolových kalendároch.
Pri 6 hod. pracovnej dobe bude fond prac.času - počet prac.dní x 6 + náhrada za sviatok
sara-ke
04.05.06,11:12
[QUOTE=Eliška]Fond prac.času /ak berieme 8 h. prac.dobu/ u zamestnanca odmeňovaného mesačnou mzdou = počet pracovných dní v mesiaci + sviatky x 8
- náhrada za sviatok takému zamestnancovi nepatí, má to v mzde

preco mu nepatri? to nikdy? podla coho sa to berie? a komu vlastne patri nahrada za sviatok?
-
sara-ke
04.05.06,11:39
- náhrada za sviatok takému zamestnancovi nepatí, má to v mzde

cize ak zam-c ma mesacnu mzdu 6900,- v mesiaci bolo 18 prac. dni a 2 sviatky tak mu davam ze odpracoval 20 prac. dni a ziadnu nahradu, takto to mam chapat??

prosim odpovedzte niekto :mee:
Tweety
04.05.06,11:50
- náhrada za sviatok takému zamestnancovi nepatí, má to v mzde

cize ak zam-c ma mesacnu mzdu 6900,- v mesiaci bolo 18 prac. dni a 2 sviatky tak mu davam ze odpracoval 20 prac. dni a ziadnu nahradu, takto to mam chapat??

prosim odpovedzte niekto :mee: Pri takomto počte odpracovaných dní dostane 6900,- .:cool:
sara-ke
04.05.06,11:52
Pri takomto počte odpracovaných dní dostane 6900,- a žiadny doplatok do minim. mzdy.

prepacte, ale myslela som nahradu mzdy za sviatok, takze mam dat pocet odpracov. dni 20? ale keby mal dovolenku tak nahrada za dovolenku mu patri, vsak?? :rolleyes:
Tweety
04.05.06,11:55
prepacte, ale myslela som nahradu mzdy za sviatok, takze mam dat pocet odpracov. dni 20? ale keby mal dovolenku tak nahrada za dovolenku mu patri, vsak?? :rolleyes: Zamestnancom odmeňovaným mesačnou mzdou sa sviatok ráta akoby odpracovaný deň,( žiadna náhrada), dovolenka sa ráta priemerkou .
sara-ke
04.05.06,11:57
dakujeeeem
Tweety
04.05.06,12:29
dakujeeeemVďačne aj inokedy.;)