Richard
04.05.06,11:12
Dovoľte mi len krátko vyjadriť k problému témy o odpisoch, ktorá v určitých príspevkoch vybočuje z odbornej stránky veci.
Téma sa nachádza tu:
http://www.porada.sk/t25507-p11-kedy-a-ako-tova-o-odpisoch-majetku.html

Rád by som upozornil na to že Porada je moderovaná so všetkým čo k tomu patrí. Moderovanie je tu práve preto, aby sme nevyzerali ako ostatné fóra na Slovensku, kde si hocikto povie hocičo. Neznamená to žiadne obmedzovanie vyjadrovania, znamená to dodržiavanie určitej kultúry diskusie.
Moderovanie je tiež kategorizácia príspevkov do príslušných Porád, alebo aj uzatváranie príliš dlhých tém, ktoré už nevedú nikam, alebo vybočujú z pôvodného obsahu.

Moderátori majú oproti diskutujúcim prácu navyše a robia veci v dobrom úmysle. Hoci sa to niekedy niekomu nepozdáva, je dôležité aby buď akceptoval určitý postup, alebo požiadal niekoho z iných moderátorov alebo mňa o posúdenie, resp. prehodnotenie správnosti postupu moderátora.

Žiadne osobné útoky na Poradu nepatria, či už ide o vyjadrovanie sa k názorom a príspevkom členov, alebo moderovaniu.

Moderátori robia pre Vás všetkých množstvo osožnej a dobrovoľnej práce, ktorá pomáha všetkým užívateľom. Niekdy sa môžu zmýliť, vo väčšine prípadov však treba akceptovať ich rozhodnutia.