kikuska1982
11.01.15,19:13
S priateľom sme boli spolu asi 3 mesiace. Ale stále mi nesedelo niečo. A potom som urobila podlosť a pozrela som jeho mobil. Našla som komunikáciu s jeho bývalou, pričom do očí mi odprisahala, že s ňou nemá žiadny kontakt. Následne sme sa pohádali a po jeho prosení som "akože" uverila. Len že nie som ten typ ženy a vymyslela som si, že viem o jeho bývalej na základe emailov, ktoré mi ona poslala. Nakoniec, aby som to skrátila, si dal preveriť server a zistil, že nie sú žiadne emaily. Teraz sa so mnou rozišiel na základe toho, že ako som "ja" mohla hrať celý čas od prevalenia jeho klamstva obeť, lebo som klamárka a to som klamala aj jeho rodičom o tých emailoch, ale človek v amoku stratí zdravý rozum. Čo by som mohla teraz robiť...
alaya1
11.01.15,18:25
No, co mas robit? Zit dalej. Urcite najdes este volneho spoluziaka :)
buchač
11.01.15,18:38
...v Košiciach sa vravelo onehdá :

" Za bričkou a čajou nikdy neutekaj. Vždy príde druhá ! " ;)
sosak
11.01.15,18:43
A ešte mi objasni, ako dal preveriť server. :D
Neexistuje, jedine pri trestných činoch a to políciou.
kikuska1982
11.01.15,18:58
to mi povedal, že si to preveril, lebo je centrálny server, kde sa uchováva naša firemná pošta a tak
misoft
11.01.15,19:26
No to musí byť teda "veľké" zviera vo firme, keď má prístup k firemnému serveru.....
buchač
11.01.15,19:33
No to musí byť teda "veľké" zviera vo firme, keď má prístup k firemnému serveru.....
Nemusí...
Stačí ak je správca siete, alebo jeho dobrý kamarát...a je vymalované.
lujza.j
11.01.15,19:38
..o čo tu vôbec ide:D
terezamaria
11.01.15,19:39
Pozri, asi nemáte k sebe vzájomnú dôveru, keď si mu klamala. Kľudne si mu teda mala povedať, že si mu lašovala po telefóne, lenže to si nechcela. Chcela si zostať Ty pekná a jemu vyčítať možno aj to, čo nikdy nespravil. Bude asi najlepšie, keď pôjdete od seba, len v druhom vzťahu sa pouč z prvého a neklam.
kikuska1982
11.01.15,19:59
ja viem, že som klamala aj ja, ale to bola reakcia na jeho klamstvo, ale zbytočne to skrášľujem :(
sosak
11.01.15,20:00
No to musí byť teda "veľké" zviera vo firme, keď má prístup k firemnému serveru.....
Stačí, aby bol majiteľ firmy, čo je asi reálne.
kikuska1982
11.01.15,20:02
nie je majiteľ, ale má kamarátov :)
len nechápem, čo sledoval :)
buchač
11.01.15,20:32
nie je majiteľ, ale má kamarátov :)
len nechápem, čo sledoval :)

Našla som komunikáciu s jeho bývalou, pričom do očí mi odprisahala, že s ňou nemá žiadny kontakt.

Ty si čo sledovala ?????
Komunikácia predsa nemusí nič znamenať...veď kontakt s bývalou môže byť aj na kamarátskej úrovni.
--------------------------------------
Len tak mimochodom...boli ste 3 mesiace a Ty si mu lustrovala mobil ?
Moja zlatá...tak si zapamätaj a zapíš za uši, že také niečo sa nerobí.
Moja manželka si po vyše 30 rokoch manželstva nedovolí do mojich vecí šáhnuť (mobil, peňaženka...a podobne) bez môjho vedomia a samozrejme, že to platí aj naopak.
evuš
11.01.15,20:38
Začať nový vzťah, ktorý je bez dôvery, nie je to pravé orechové...ako sa zdá, obaja ste pochybili...v Tvojom prípadne by som tento vzťah ukončila a poučila sa do budúcnosti, že klamstvo má krátke nohy ;)
Gabhus
12.01.15,03:24
O čo ide. Klamal on, klamala si Ty. To si myslíš že môže fungovať vzťah kde jeden druhému klame? Ako píše Juraj - sú veci, do ktorých si manželia ani po niekoľkých desiatkách rokov nelezú. Odtiaľ potiaľ je moje, odtiaľ potiaľ manželovo. Ak jeden alebo druhý toto nejako závažne poruší, prestáva existovať dôvera a potom to za veľa nestojí. To si chceš toho chlapa nasilu priviazať, ale ako. Priviažeš, on sa raz utrhne. Chytíš, priviažeš a tak dokola. Máš aj hrdosť? Z takéhoto vzťahu rýchlo preč - inak si Ťa chlapi veľmi vážiť nebudú a ťažko zoženieš niečo poriadne..... Inak držím palce.