gabrielabelanova
11.01.15,21:20
Aky uctovny a mzdovy softver by ste mi odporucili, zvazovala som Omega/Olympus alebo Pohodu. Ak mate ine tipy a hlavne prakticke skusenosti s danym softverom, prosim poslite. Dakujem.
Mishok
12.01.15,05:10
kazdy bude vyvchalovat svoj lebo je nanho zvyknuty :)

vela zalezi od toho co od svojho softveru ocakavas. osobne mam cloudovo riesenu pohodu. vyhovuje mi nakolko je ,,spravne dimenzovana" na firmy kt spracuvavam ucto (jednotny poplatok a mam neobmedzene mnozštvo firiem a zapisov).

ak by som chcel len uctovny soft online tak by som sa obzrel po humanet, mozno keepi alebo elektronickyuctovnik ale tie nemam este odskusane.

ak by som mal narocnejsiu personalistiku a mzdy tak by som uvazoval olymp-e
btw: dobre skusenosti mam s alfou (JU) a ich danovymi priznaniami

skusal som aj moneys3 a omegu a taktiez som bol spokojny. cize skus si stiahnut demo verzie a poskusat.
Katarína111
12.01.15,06:30
ja robím už štvrtý rok v Pohode a som s ňou plne spokojná, čo je podľa mňa plusom, že v prípade nejakých dotazov sú veľmi ochotní a poradia ti ihneď na rozdiel od tvorcov iných softvérov
jedna moja známa robí v krose a nie je s ním až tak spokojná, keď robí aktualizáciu programu urobí jej trochu zmätky v pôvodnom zaúčtovaní. Napr. zmenil odberateľa na vystavených faktúrach - stalo sa jej to po aktualizácii programu. Netvrdím, že je to tým, ale stalo sa jej to už viac krát po aktualizácii
gabrielabelanova
14.01.15,14:02
Dakujem za radu. Softver potrebujem vybrat pre uctovnu firmu. Vyzeraju, ze aj skolenia maju dobre k softveru.
gabrielabelanova
14.01.15,14:03
Dakujem za radu, pomohla v rozhodovani. Softver potrebujem vybrat pre uctovnu firmu. Pohoda vyzera, ze aj skolenia maju dobre k softveru.
vladyka21
11.02.15,07:42
odporúčam účtovný program MADO... :-D je tam JU, PU, mzdy.... všetko pekne v kocke... sú naň školenia, porady online, má perfektné výsledky... možnosť vedenia projektového účtovníctva,..odporúčam pre vedenie neziskoviek, rozpočtových organizácií.... sledovanie stredísk... :-D
profit365
11.03.15,12:23
Vyskusajte online uctovny softver Profit365. Nieje viazany na zariadenie a do uctovnictva sa pripojite cez internetovy prehliadac. Ak mate otazky rad ich zodpoviem.