iva
29.05.04,13:04
Nemáte náhodou niekto dobre spracovanú internú účtovnú smernicu (nie príliš rozsiahlu)? Ja nejakú mám, ale nie už príliš dobrú, už ju mám viac rokov. Mala by som ju prerobiť, resp.doplniť podľa nového zákona, ale stále nie je kedy, a ten vzor internej smernice, ktorý som objavila je strašne obsiahly. Keď prejdú živnostníci - platcovia DPH povinne na PU, predpokladám, že budú musieť mať všetci tiež smernicu.
martina
29.05.04,13:35
Môžeš mi prosím Ťa poslať tú tvoju smernicu? Ja mám podobný problém a potrebujem sa od niečoho odpichnúť. Veľmi pekne ďakujem.
juko
29.05.04,19:42
Dúfam, že pre JÚ internú účtovnú smernicu nepotrebujem. Alebo áno?:confused:
Katarina
30.05.04,16:58
Iva, tiež by som poprosila o tvoju internú smernicu.
Dakujem pekne
andrea
30.05.04,17:28
:eek: Ludkovia zlatí podelte sa so mnou o internu smernicu ja nemam nijaku?! Prosim pekne.....pekne!
misurka
31.05.04,04:54
Ja Vas tiez poprosim o tuto smernicu, ja si akurat takuto vypracuvam, ale tiez sa nemam o co opriet. Dik!!!!
zuzana
31.05.04,05:30
Aj ja by som poprosila o nejaký vzor smernice, ani ja doteraz nemám nijakú.Ďakuje :o m.
Zuzana210
31.05.04,06:13
Existuje taká kniha "Metodický návod na vypracovanie vnútropodnikovej smernice...". Je stará (1995) ale celkom dobrá. Vydali je DEA CONSULT a SZÚ.
Vypracovanie smernice som mala ako diplomovku a dosť som sa držala horeuvedenej knižky. Ak sa mi podarí, prilepím sem časť tej diplomovky - smernicu pre konkrétnu firmu. Je tiež dosť stará (1999), ale podľa mňa na formálnej stránke smernice nie je čo meniť, len ju treba dať do súladu s novými zákonmi.
Možno, že niekomu pomôže.
Luna
31.05.04,06:58
Veľmi dobré Interné smernice ponúka Verlag Dashofer.
Braňo
31.05.04,08:31
Máme smernice na všeličo. Toto je na obeh účtovných dokladov.
Už to asi nebude aktuálne.
:-)
TEST and ENJOY
tibor
02.06.04,10:15
zuzi - daj si pozor na takéto zverejňovanie interných smerníc, kde nie si autorom, resp. nemáš súhlas autora...to čo robíš - je trestné...
viktoria
28.06.04,08:28
Aké smernice je potrebné vypracovať pre podnikateľa , ktorý vedie JÚ a nema zamestnancov?
Martinková
28.06.04,08:57
Mozes si objednat cez Verlag Dashofer "Vnútropodnikove smernice" pre oblast uctovnictva.Ja to mam je to dobre : Mozes tam vyrabat smernice podla potreby
firmy a podla aktualnych zakonov. Ja som mala tiez problem napisat nove smernice
trvalo to aj dva roky, teraz je to hracka.

Pekny den Betka
vladan
28.06.04,09:12
ja sa začínam púšťať do vypracovania interných smerníc podľa Poradcu č. 8-9/2004, skúste pozrieť aj toto.
viktoria
28.06.04,09:16
Ja tiež mám rôzne zdroje na interné smernice ale všetky sú skôr pre PÚ.
anka1
18.08.04,07:08
V prilohe prikladam uctovnu smernicu-aktualna :) Dufam ze pomoze. Pekny den :)
ekin
18.08.04,08:03
anka vdaka, pozrela aj skopirovala som si..
pre rok 2004 treba upravit nove cislo zakona o dani z prijmov /napr. pri článku o účtovaní reprezentačneho... pri rýchlom čítaní som si to vsimla..;)
ale inak sa mi tá smernica velmi paci:)
Luna
26.04.05,10:33
Ľudkovia už Vám kontrolovali daňovníci smernice?Odo mňa si nikto nič nepýtal.Musíme mať vyparcovné takéto smernice.
Jara
26.04.05,11:40
Luna, musíme... Sama nestačím, mám staré, neplatné, neaktualizované, ale myslím, alebo sa utešujem, že keby pýtali, tak zapnem na maximum a dovyrobím cez jednu nočnú. Šak keď človek sce? Zvládne šecko... Klidek a máme teraz čo robiť s reg. poriadkami a po DPH prehľad dane za I.Q a už zase sa blíži výplata a tak dokola, a vonku len pada a padá...
Luna
26.04.05,14:15
Jarka a aké smernice kontrolujú,ta však máme zákony poznámky a čo ja viem čo ešte všetko tak načo nám sú aj smernice.Ja ich mám tiež porobené asi 4,ale teraz rob.novú s.r.o.kde je 1 majiteľ a vôbec sa mi nechce prerábať smernice na tú novú s.r.o.
gabri
26.04.05,14:58
ja sa začínam púšťať do vypracovania interných smerníc podľa Poradcu č. 8-9/2004, skúste pozrieť aj toto.Aj ja ich mám presne odtiaľ, v podstate som ich poopisovala s malými zmenami a prispôsobeniami na mieru.
veronica
27.04.05,17:49
prosím nemohla by si tú smernicu tu pripojiť ako prílohu? Ja sa neviem k tej knižke dopracovať....:((..nikde ju už neviem zohnať...:(
veronica
27.04.05,18:00
prosím vedel by mi niekto poradiť ako mám vyzerať interná smernica pre živnostníka,ktorý vedie JÚ????
bea
28.04.05,06:36
Pripájam návod na internú smernicu z Poradcu 8-9/2004.
veronica
02.05.05,18:11
Pripájam návod na internú smernicu z Poradcu 8-9/2004.
Si poklad :))))))))))))))))))))))).
Veľmi pekne ti Ďakujem, veľmi si mi pomohol..:)))))
Evelynka
20.05.05,13:29
Sme súkromná obchodná spoločnosť. Auditor sa nechal počuť, že by sme mali mať vypracovanú smernicu na interný audit. Chcela by som poprosiť o radu, ak to má niekto spracované, čo má taká smernica obsahovať.
Evelynka
23.05.05,10:55
Nikto ešte nepočul o smernici na interný (vnútropodnikový ) audit? :(
Jana Acsová
23.05.05,11:00
Sme súkromná obchodná spoločnosť. Auditor sa nechal počuť, že by sme mali mať vypracovanú smernicu na interný audit. Chcela by som poprosiť o radu, ak to má niekto spracované, čo má taká smernica obsahovať."Smernicou na interný audit" asi myslí stanovenie systému vnútornej kontroly v účtovnej jednotke. Vzory nie sú a ani nemusia byť, nakoľko systém vnútornej kontroly môže byť obsiahnutý v súbore ostatných interných smerníc týkajúcich sa účtovníctva, napr. obeh účtovných dokladov a pod.
Ak chce niečo špecializované, nech dá osnovu. Podľa mňa (ale aj zákona o účtovníctve a s tým súvisiacich postupov) postačuje systém intermých smerníc vychádzajúci z týchto predpisov.
Evelynka
23.05.05,11:16
Ďakujem za objasnenie. My práveže máme vypracované všetky interné smernice (je ich asi 20). Možno v nich práve nie je obsiahnutý ten "interný audit". Pritom sú to smernice robené podľa Poradcu. Auditor mi odporučil FS 2/2003. Nuž čo -musím sa do toho pustiť...
Jana Acsová
23.05.05,11:39
Ďakujem za objasnenie. My práveže máme vypracované všetky interné smernice (je ich asi 20). Možno v nich práve nie je obsiahnutý ten "interný audit". Pritom sú to smernice robené podľa Poradcu. Auditor mi odporučil FS 2/2003. Nuž čo -musím sa do toho pustiť..."Trochu" som priňuchla aj k auditu, ale FS 2/2003 vydáva Etický kódex a príručku atď. vnútorného audítora verejnej správy. T.j. systém vykonávania kontrol, správania sa kontrolórov - zamestnancov štátnej správy - odvolávajú sa na zákon 502/2001 v zmysle ktorého je to vydané. To sa ťa tento predpis? Neviem presne o aký ide, ale zistím si to.
Celkom ma to zaujíma.
Zistila som toto:
Je to zákon, ktorý upravuje pravidlá, ciele a spôsob vykonávania kontroly, na zistenie evfektívnosti ... pri hospodárení s verejnými prostriedkami a vlastnými prostriedkami orgánu verejnej správy, ako aj pri iných činnostiach orgánu verejnej správy.
Evelynka
23.05.05,12:07
Sama neviem, načo nám to je, keď nemáme žiadne dotácie zo štátneho rozpočtu, ani z eurofondov. Pritom nie sme ani veľká firma (cca 30 ks), možno nám chce ušetriť prácu do budúcnosti...
Chobot
23.05.05,13:04
Niektoré spolocnosti majú zo zákona urcené, ze majú matr útvar vnútorného auditu (napr. my to máme zo zákona o poistnovníctve). Potom musí byt vypracovaný aj statút auditu, ktorý urcuje postavenie a cinnost útvaru auditu.

Ak vsak firma nemá taký útvar, neviem na co by jej bola smernica o internom audite. Môzete vsak urobit smernicu o systéme vnútornej kontroly, ako uz bolo spomenuté vyssie. Jej obsahom by boli napr. princípy vnút. kontroly (jeden statutár alebo vedúci útvarov) kto zodpovedá za urcité oblasti, financná, personálna. Ja by som to chápal ako strucné zhrnutie kontroly procesov vo firme.
Evelynka
23.05.05,13:38
Ďakujem vám za názory, už som si vyhľadala aj FS 2/2003, je to dosť obšírne, ale skúsim si z toho niečo vybrať. ( ...a bude spokojnosť na obidvoch stranách)..:)
Erika1
06.08.05,15:28
Pripájam návod na internú smernicu z Poradcu 8-9/2004.Dobrý deň, chcem Vás poprosiť o láskavosť. Nemôžem otvoriť Vami pripojený súbor - návod na internú smernicu v JÚ. Skúste mi poradiť, ako sa ešte dá k nemu dopracovať. Ďakujem
lenkak
06.08.05,16:02
K otvoreniu súboru pdf v akom bola priložená smernica potrebujete mať nainštalovaný Adobe Reader.
Erika1
06.08.05,21:07
práveže tento program mám, ale aj tak mi to nechce spustiť, ale ďakujem za ochotu
Anonymka
14.09.05,06:50
Nemáte prosím niekto internú smernicu na DPH???
krtoman
05.05.06,12:35
Ja som urobil (teda prepáčte, ešte stále robím) JEDNU internú smernicu, volá sa EKONOMICKÉ PRAVIDLÁ a tam mám všetko od obehu dokladov, vedenie pokladnice, motorové vozidlá, vedenie účtovníctva, skrátka VŠETKO. Viem, je to geniálny nápad, už len dokončiť ho. Keď to bude, dám si to patentovať a budem rozdávať za úsmev.
lenkak
05.05.06,14:48
Už teraz sa tešíme ne jej priloženie do Porady.
jana32
25.05.06,07:34
Prosím Vás viete mi niekto prilepiť internú smernicu o nadčasoch? Respektíve máte takúto smernicu zvlásť vypracovnú, alebo len zakomponovanú do mzdového ( pracovného ) poriadku? Potrebujem si to dať nejako do poriadku.
vikingka
15.10.06,19:08
nema nahodou niekto internu smernicu pre JU? velmi by ste mi pomohli. dakujem
Zdeni
15.10.06,19:23
Si síce v PÚ, ale ak si prečítaš túto tému od prvej strany nájdeš tam aj niečo pre JÚ. O smernicach je tu veľa, len ich treba prispôsobiť podľa potreby. Zadaj do vyhľadávania a čítaj a čítaj.;)
napr. http://www.porada.sk/t9855-vnutropod...-smernice.html (http://www.porada.sk/t9855-vnutropodnikove-smernice.html)
Zdeni
15.10.06,19:27
Tu som ti našla jednu, je síce pre PU, ale dá sa prerobiť.
http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=8280&d=1156958854
oravaucto
26.07.07,19:53
Som konatelom s.r.o. a zaroven aj majitelom kde by som nasiel co vsetko musime mat vo firme napisane urobene a poregistrovane proste moje uctovnicky su dost slabe tak im musim alebo chcem pomoct.
shaggy
31.07.07,14:51
Neprilepil by tu niekto zmluvu s auditorom. Nasa auditorka ma "svoju"
dost nevyhodnu pre nas.
Dakujem
Osimka
18.09.07,09:23
Prosím Vás nemá niekto Internú smernicu o čerpaní a použití Sociálneho fondu?
dvojča
05.02.08,10:57
Ahojte, keď počujem slovo smernice, mám z toho strach, pretože som to ešte nerobila a je koniec roka, nová firma, čiže mám čo robiť. Vie mi niekto poslať smernicu na spôsob B účtovania zásob?
Všetky ukážky boli len so spôsobom A. ďakujem
Silvia7
27.02.08,18:29
Ja som urobil (teda prepáčte, ešte stále robím) JEDNU internú smernicu, volá sa EKONOMICKÉ PRAVIDLÁ a tam mám všetko od obehu dokladov, vedenie pokladnice, motorové vozidlá, vedenie účtovníctva, skrátka VŠETKO. Viem, je to geniálny nápad, už len dokončiť ho. Keď to bude, dám si to patentovať a budem rozdávať za úsmev.


Ako si pokročil s internou smernicou na VŠETKO od 5.5.2006 ??? Máš ju už dokončenú ??? Mnohým by nám veľmi pomohla , hoci aj v rozpracovanej podobe.
Petra29
27.02.08,20:40
Ahojte, keď počujem slovo smernice, mám z toho strach, pretože som to ešte nerobila a je koniec roka, nová firma, čiže mám čo robiť. Vie mi niekto poslať smernicu na spôsob B účtovania zásob?
Všetky ukážky boli len so spôsobom A. ďakujem
Smerníc sa netreba báť, ja som si na začiatku myslela, že každá smernica, čím je dlhšia, tým lepšie. V smerniciach sa uvádza všetko, v čom zákon dáva právo voľby, čiže to, pre akú "voľbu" si sa ty rozhodla /v účtovníctve - účtovné zásady/. Každá účt.jednotka je špecifická, takže smernice si vytvára na svoje podmienky a len na to, čo sa týka jej činnosti. Príklad, ak nemám zamestnancov, nebudem mať smernicu k odmeňovaniu a tvorbe a čerpaniu SF.
Ja si smernicu/-e priebežne doplňujem počas roka, podľa toho, aké mám nové účt.prípady, skratky, ktoré používam, nové analytiky atď.

K tvojmu prípadu - B účtovaniu - treba určiť - čo všetko dávaš do spotreby, ako zabezpečuješ skladovú evidenciu, aby aj v priebehu roka bolo možné určiť stav zásob, ako postupuješ na konci roka - inventarizácia materiálu, tovaru, nedokonč.výroby - ako oceňuješ - proste tvoje konkrétne podmienky.
rena79
05.03.08,19:24
Prosím Vás aký je rozdiel medzi sklad. evidencii A a B??? So skladmi len začínam!! Mám viesť sklad. evidenciu pre motorový olej, ktorý nakupujeme a predávame, kupujeme viac aby keď príde zákazník sme boli promptný.
Braňo
15.05.08,12:58
Vzory smerníc.
Braňo
20.05.08,10:11
Všetky doklady ku ochrane osobných údajov. :---
Braňo
20.05.08,10:22
Registratúra FO
Peterika
20.05.08,10:22
Vzory smerníc.
Braňo, tá smernica nesklad.položky materiálu potešila.
Ďakujem Pekný deň
Braňo
20.05.08,10:28
Smernice na účtovníctvo. ;) Niektoré sú staršieho dáta, treba prerobiť.
Ďakujem za bodík, ak som niekomu pomohol.
Braňo
20.05.08,10:38
ďaľšie smernice.
DanielaSL
20.05.08,11:05
Dobrá pomoc.....:)
zltalienka
29.05.08,08:51
Ahojte, chcem sa spýtať, či existuje nejaký §, ktorý prikazuje mať vypracované interné účtovné smernice? Neviem, v ktorom zákone mám hľadať. Vďaka za odpoveď.
zltalienka
30.05.08,07:01
.....prosím....
Chobot
30.05.08,08:14
Ahojte, chcem sa spýtať, či existuje nejaký §, ktorý prikazuje mať vypracované interné účtovné smernice? Neviem, v ktorom zákone mám hľadať. Vďaka za odpoveď.

Nie, neexistuje. Interné smernice nemusíš mať, môžeš viesť účtovníctvo aj bez nich. Zákon len predpisuje viesť účtovníctvo. Ak to máš všetko v hlave, tak smernicu nepotrebuješ.
Braňo
30.05.08,08:41
S týmto Chobotovým názorom nesúhlasím. Pri preukazovaní daňovej uznateľnosti nákladov rozhodne nepomôže, že máš niečo v hlave.
KEJKA
30.05.08,08:41
ďaľšie smernice.


Dobrá pomoc.....:)

naozaj nechcem bagatelizovať pomoc v podobe uvedených smerníc. Sú od Danshofera, naozaj staršieho dáta a čo je hlavné - nie sú použiteľné bez zásadnej úpravy. Texty treba prelúskať a ponechať tam tú alternatívu, ktorú firma používa. Komentáre v smernici, sú pre objednávateľa, aby sa ľahšie pri úprave textu orientoval a z definitívnej verzie majú byť vymazané. V opačnom prípade ide o formálne splnenie nejakej povinnosti, ktorú zákon exaktne neprikazuje.
Píšem to hlavne pre nováčikov, aby si mechanicky nestiahli prílohy a bez úpravy ich začali prezentovať ako smernice. Dosť často som sa stretla s tým, že nebola ani vyplnená hlavička a dátum platnosti, či účinnosti.
Chobot
30.05.08,08:55
S týmto Chobotovým názorom nesúhlasím. Pri preukazovaní daňovej uznateľnosti nákladov rozhodne nepomôže, že máš niečo v hlave.

Nepýtala sa na účtovné doklady, ale na interné smernice. A tie nemusí mať. Jasné, že účtovné doklady musí mať v poriadku. A to, že na niečo nemá smernicu a preto jej neuznajú daňový náklad - to je vecou firmy. Nedostanú sankciu, že nemajú smernice.

Dúfam, že v tom sa zhodneme.;)
EWIK
30.05.08,09:24
Nám pri audite chýbala smernica o účtovaní významných a nevýznamných súm minulých ročných období. Má ju niekto? Ďakujem!
EWIK
30.05.08,09:52
Mne chýba smernica o určení , kedy ide o významnú a nevýznamnú sumu pri účtovaní chýb minulých období.Chcel ju auditor. Nemáte niekto? Ďakujem a prajem pekný víkend!
KEJKA
30.05.08,10:06
Mne chýba smernica o určení , kedy ide o významnú a nevýznamnú sumu pri účtovaní chýb minulých období.Chcel ju auditor. Nemáte niekto? Ďakujem a prajem pekný víkend!
stačí dvoma vetami vymenovať alebo určiť pravidlá, čísla. Môže to byť súčasťou inej smernice - napr. špecifické spôsoby účtovania.
Združenie Socia
30.05.08,13:18
Má niekto internú smernicu PÚ pre občianske združenie ? Veľmi pekne prosím, či by mi nepomohol s tým, máme starú.
Iveta
zltalienka
02.06.08,06:27
Ďakujem za odpovede. Takže v žiadnom zákone nie je povinnosť viesť interné účtovné smernice (hľadala som aj ja, ale nič som neanšla) a keď príde daňová kontrola, nemôžu mi dať pokutu za to, že ich nemám (tie smernice).
Stefan2005
02.06.08,08:08
Ahojte, chcem sa spýtať, či existuje nejaký §, ktorý prikazuje mať vypracované interné účtovné smernice? Neviem, v ktorom zákone mám hľadať. Vďaka za odpoveď.

Chobot aj Braňo vyjadrili svoj protichodný názor - dovolím si prezentovať aj ja svoj:

Existencia či neexistencia internej smernice nemusí znamenať daňovú uznateľnosť či neuznateľnosť výdavku; a na druhej strane sú i §§, ktoré hovoria o potrebe vypracovania interného predpisu.

Napr.:
Zákon o účtovníctve
§13 - V súlade s rámcovou účtovou osnovou podľa odseku 1 je účtovná jednotka povinná zostaviť účtový rozvrh (aj toto môžeme chápať ako internú smernicu)

Postupy účtovania:
§18 - Spôsob tvorby a používania rezerv sa uvádza vo vnútornom predpise účtovnej jednotky
§22 - Pri vyskladnení zásob sa tieto náklady alebo odchýlky rozpúšťajú spôsobom uvedeným vo vnútornom predpise účtovnej jednotky.
§43 - Normy prirodzených úbytkov zásob a druhy materiálov účtovaných priamo do spotreby bez zaúčtovania na sklad sú uvedené vo vnútornom predpise účtovnej jednotky

Zákon o dani z príjmov
(8) Nehmotný majetok sa odpíše v súlade s účtovnými predpismi, 1) najviac do výšky vstupnej ceny (§ 25).

Ak teda nemám v účtovníctve ÚJ také prípady, na ktoré sa vzťahuje potreba ich špecifikovania v internom predpise, nemusia byť smernice. Ale pokiaľ zákony a predpisy pripúšťajú alternatívne riešenie, tak by to malo byť jednoznačne ošetrené v internej smernici.... Už aj z toho dôvodu, že kontroly (daňové) sa stále viacej začínajú venovať aj dodržiavaniu postupov účtovania. Viď konkrétna skúsenosť: http://www.porada.sk/284618-post9.html
zltalienka
02.06.08,08:58
vďaka za odpoveď Stefan2005.
Pozrela som si tie §, ktoré si uviedol. Zákon o účtovníctve §13 ods.2 pokračuje "V súlade s rámcovou účtovou osnovou podľa odseku 1 je účtovná jednotka povinná zostaviť účtový rozvrh, v ktorom uvedie syntetické účty, analytické účty potrebné na zaúčtovanie všetkých účtovných prípadov účtovného obdobia a na zostavenie účtovnej závierky a podsúvahové účty." - z toho nevyplýva povinnosť interných účtovných predpisov.

Zákon o dani z príjmov §22 ods.8 - poznámka 1) je zákon o účtovníctve - z toho nevyplýva povinnosť interných účtovných predpisov.

Postupy účtovania v PÚ - §19 ods.2 - máš pravdu.
Postupy účtovania v PÚ - §22 ods.2 - máš pravdu.
Postupy účtovania v PÚ - §43 ods.14 - máš pravdu.
Všetko sú to skôr špecifické prípady, ktoré sa nás netýkajú....takže stále to vidím tak, že tie smernice mať nemusím.
EWIK
02.06.08,12:26
Aj mňa to napadlo,ale chcela som si to ešte overiť. Ďakujem za radu.Pekný deň!
mijadave
14.07.08,13:19
Zdavím všetkých,
súrne hľadám pomoc, hoci neviem, či som to dala do správnej témy. Dosť súrne by som potrebovala nejaký vzor internej smernice, čo sa týka pracovného oblečenia. Našla som tu veľa odkazov, no žiaden vzor. Potrebujem vypracovať smernicu, kde bude popísané akým spôsobom bude zamestnanec dostávať oblečenie a tiež zakomponovať, že ak odíde do určitej doby, bude musieť uhradiť časť nákladov na dané oblečenie, s tým, že mu ostane. V našej firme nejde o pracovné oblečenie z dôvodu ochrany zdravia, ale o reprezentovanie firmy, budeme mať oblečenie tých značiek, čo predáva naša firma.

Vopred ďakujem za pomoc.
HankaS
16.07.08,07:03
Do internej smernice si musí každá firma zapracovať a uviesť to, čo sa jej týka, u jednotlivých firmiem nemusí byť interná smernica rovnaká
To čo vyhovuje jednej firme nemusí druhej.
evara
24.08.08,21:45
ahoj bea, stiahla som si ten súbor z toho poradcu...a potrebovala by som vediet ako si sa k nemu dostala...chcela by som ho využit v svojej diplomovke, a k citacii potrebujem zistit, z akeho zdroja to pochadza...dakujem
katka2112
25.08.08,12:29
ahojte, je potrebné vypracovať vnútornú smernicu pre vedenie účtovníctva aj v prípade JÚ?
díky
Braňo
11.09.08,07:55
Alkohol-smernica
gabuska
04.11.08,10:09
ahojte
Braňo prosím Ťa nemáš aj vzor internej smernice pre DPH?
asi777
24.04.09,12:14
Môžem ťa poprosiť o inter.smernicu, mám tiež tento problém a neviem čím začať , dík asi777
L-M
20.05.09,07:14
Pekný deň prajem.
My síce vedieme JÚ a táto téma je v sekcii PÚ, ale myslím, že pri mojej otázke na tom nezáleží.
Môžem dať na IS- dátum vypracovania- máj a účinnosť IS spätne od januára.
Keďže sme doteraz neprispievali na stravu zo SF aˇmali by sme, tak by sme teraz chceli začať.
Preto sa pýtam, lebo by som tam uviedla, že od mája začneme prispievať na stravu.
Ďakujem
Tweety
20.05.09,07:17
Pekný deň prajem.
My síce vedieme JÚ a táto téma je v sekcii PÚ, ale myslím, že pri mojej otázke na tom nezáleží.
Môžem dať na IS- dátum vypracovania- máj a účinnosť IS spätne od januára. To určite nie.
Keďže sme doteraz neprispievali na stravu zo SF aˇmali by sme, tak by sme teraz chceli začať.
Preto sa pýtam, lebo by som tam uviedla, že od mája začneme prispievať na stravu.
Ďakujem
Ak nebola doteraz vypracovaná, tak daj májový dátum.
L-M
20.05.09,07:33
Ak nebola doteraz vypracovaná, tak daj májový dátum.
Kolegyňa predomnou nemala žiadne smernice, tak ich teraz postupne robím.
Takže účinnosť dám tiež od mája- a to, že nebude žiadna dovtedy- nevadí? (podľa zákona by mala byť- dočítala som sa)
Obecný podnik služieb
23.06.09,06:11
Dobrý deň, viete mi pomôcť s internou smernicou pre PÚ pre podnikateľov.
Za ochotu veľmi pekne ďakujem
Olice
23.06.09,06:17
Dobrý deň, viete mi pomôcť s internou smernicou pre PÚ.
Za ochotu veľmi pekne ďakujem
Ak by ste si dali do vyhľadávača slovíčko smernica, tak to nájde množstvo tém s touto problematikou, napríklad aj túto http://www.porada.sk/t113093-vnutropodnikove-smernice.html
Olice
23.06.09,07:00
Aj v tejto téme, v ktorej píšeme je smernica pre účtovníctvo, možno treba zaktualizovať....
http://www.porada.sk/9856-post16.html
Peterika
06.12.09,08:26
Vnútorná smernica- výdavky PHM- 80% - od 01.01.2009
Stefan2005
06.12.09,08:46
Vnútorná smernica- výdavky PHM- 80%

Vnútorné smernice by mali pokryť aj túto oblasť. Pár poznámok k tejto smernici: prečo účinnosť až od 1.4., keď zmena zákona je od 1.3.2009? Ako postupujete od 1.1.2009 do 31.3.2009?
Zo znenia prechodného ustanovenia § 52g ods. 4 zákona o dani z príjmov totiž vyplýva, že daňovník použije ustanovenie § 19 ods. 2 písm. l) tretí bod zákona o dani z príjmov (paušálne výdavky na spotrebované PHL) za celé zdaňovacie obdobie roka 2009, teda od 1.1.2009...
Peterika
06.12.09,09:07
Vnútorné smernice by mali pokryť aj túto oblasť. Pár poznámok k tejto smernici: prečo účinnosť až od 1.4., keď zmena zákona je od 1.3.2009? Ako postupujete od 1.1.2009 do 31.3.2009?
Zo znenia prechodného ustanovenia § 52g ods. 4 zákona o dani z príjmov totiž vyplýva, že daňovník použije ustanovenie § 19 ods. 2 písm. l) tretí bod zákona o dani z príjmov (paušálne výdavky na spotrebované PHL) za celé zdaňovacie obdobie roka 2009, teda od 1.1.2009...
- do 31.03.2009 účtovala firma náklady PHM ako v roku 2008 - má vypracovanú knihu jázd- tak je škoda jej nedávať celých 100% / základ - jedná sa o platcu dph./ do nákladov. Až od 01.04.2009 - prestala písať knihu jázd. Tá smernica sa dá samozrejme upraviť dátumy, typy áut, a pod.
Stefan2005
06.12.09,09:25
- do 31.03.2009 účtovala firma náklady PHM ako v roku 2008 - má vypracovanú knihu jázd- tak je škoda jej nedávať celých 100% / základ - jedná sa o platcu dph./ do nákladov. Až od 01.04.2009 - prestala písať knihu jázd. Tá smernica sa dá samozrejme upraviť.

Ďalej oponujem - dovolím si citovať z materiálu DRSR:
Je možné v priebehu zdaňovacieho obdobia meniť spôsoby uplatnenia výdavkov na spotrebované PHL ? Napríklad časť roka bude daňovník uplatňovať výdavky na spotrebované PHL vo forme paušálnych výdavkov a časť roka prepočítané podľa spotreby uvedenej v technickom preukaze ?

Ustanovenie § 19 ods. 2 písm. l) tretí bod zákona o dani z príjmov umožňuje uplatňovať spotrebu PHL do daňových výdavkov vo forme paušálnych výdavkov do výšky 80 % z celkového preukázateľného nákupu PHL za príslušné zdaňovacie obdobie primeraného počtu najazdených kilometrov podľa stavu tachometra na začiatku a na konci príslušného zdaňovacieho obdobia pre každé motorové vozidlo samostatne. Z uvedeného vyplýva, že tento spôsob spotreby PHL môže daňovník uplatniť do daňových výdavkov len za celé zdaňovacie obdobie.
Peterika
06.12.09,09:37
súhlasím s tebou_ podľa toho čo si napísal by musel daňovník dorobiť knihu jázd do konca roka a tak by neúčtoval 80 % náklady. To by sa v danom prípade dalo dopracovať, keď že nemá uzavretý rok, ale je to na samotnom daňovníkovi.
branislavh
25.07.10,11:24
Prosím Vás o pomoc. Mám založenú jednoosobovú s.r.o.. Nemám zamestnancov a neplánujem. Prosím Vás o radu, aké smernice nevyhnutne musím mať?
Ďakujem Vám. Branislav :confused:
branislavh
26.07.10,17:00
Prosím o pomoc! Aké smernice a koľko??????????????????????????
?????????????????????????????????????????????????? ????????????
?????????????????????????????????????????????????? ????????????
????????????????????????????????????????????:confu sed::mee:
branislavh
12.08.10,09:45
Mám internú smernicu na účtovníctvo, majetok a pokladňu. Práve zisťujem, či potrebujem reg. poriadok a plán. Mám jednoosobovú s.r.o. bez zamestnancov, neplatiteľ DPH. Potrebujem vytvoriť Organizačný, Pracovný poriadok, príp. iné ďalšie smernice? Prosím o odpoveď.
Betina2
12.08.10,23:41
Mám internú smernicu na účtovníctvo, majetok a pokladňu. Práve zisťujem, či potrebujem reg. poriadok a plán. Mám jednoosobovú s.r.o. bez zamestnancov, neplatiteľ DPH. Potrebujem vytvoriť Organizačný, Pracovný poriadok, príp. iné ďalšie smernice? Prosím o odpoveď.

Nemáš zamestnancov, ale poberáš ako konateľ odmenu za výkon funkcie, uplatnuješ cestovné náhrady?

Ja by som mala tieto:
1. Smernica pre obeh dokladov. Tam môžeš dať aj účtovný rozvrh a interné označovanie dokladov podľa jednotlivých agiend (môžeš to dať aj ako samostatnú smernicu), spôsob, akým sa priraďujú čísla dokumentom, ako ich označíš, ked ich obdržíš, kto je za ne zodpovedný a ako ich má spracovať......prípadne vzory razítiek a podpisov
2. Ak budeš používať ERP, tak aj smernicu o používaní ERP, inak smernica Pokladňa a ceniny.
3. Smernicu pre IM - definícia HIM a NIM, limity podľa zákona ...tam zahrnieš aj spôsob, akým budeš účtovne a daňovo odpisovať jednotlivé zložky majetku.
4. Oceňovanie majetku - spôsob a metódy
5. Registratúrny poriadok a plán potrebuješ, aj ked nemáš zamestnancov.
6.Smernicu pre účtovanie nákladov a výnosov...tam zahrnieš aj účty a spôsob časového rozlíšenia
7. Smernicu pre inventarizáciu
8. smernicu pre účtovnú závierku
9. Smernica pre zásoby, ak budeš nakupovať a predávať tovar alebo budeš viesť skladové hospodárstvo.
10.Smernica na výdavky PHM - spomenuli to už vyššie. toto môžeš spojiť aj so smernicou pre používanie firemných MV zaradených v obchodnom majetku.
11.Smernica pre cestovné náhrady - ako konateľ ich asi budeš uplatnovať, nie?
12. Ak budeš zamestnávať zamestnancov, alebo budeš Ty sám odmeňovaný podľa zákonníka práce a zákona o dani z príjmov FO (napr. odmena za výkon funcie) mal by si mať smernicu na MZDY, kde to môžeš upresniť. Tam potom treba uviesť aj spôsoby a metódy odmeňovania, princípy, nároky zamestnancov - na dovolenku napr. ako budeš počítať priemernú mzdu pre náhradu mzdy počas DPN a OČR napr........v podtstae ide o mzdový poriadok.
13. Smernica pre vydávanie stravných lístkov---spôsob získavania, typ, spôsob a metóy výpočtu nároku, rozdelovanie, termíny.....
14. Smernica pre sociálny fond - tvorba, prídely, použitie......
15. Pracovný poriadok
16. Prevádzkový poriadok (podla konkrétnej situácie) Na prevádzku určite.
17. Ak budeš zamestnávať , tak zostaviť a podať aj Poverenie zodpovednej osoby, získavanie osobných údajov podla zák. 428/2002. Stačí, ak budeš aj seba nahlasovať ako zamestnanca či konateľa na zdravotnú poisťovňu.....SP, DU a pod. a použiješ pri tom osobné údaje dotknutej osoby (Teba)
.
.
.
.
.
no a priebežne doplňať a meniť podľa noviel zákonov a metodických usmernení, prípadne vystavovať potrtebé ďalšie smernice...
Nudiť sa ozhodne nebudeš. :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
grammatika
13.08.10,10:20
N
5. Registratúrny poriadok a plán potrebuješ, aj ked nemáš zamestnancov.


Neviem , ja som podľa tohto pochopila, že SZČO a malí podnikatelia nemusia mať reg.poriadok a plán. Mýlim sa?
3. Pôvodcovia registratúry, ktorí nie sú povinní mať registratúrny poriadok ani registratúrny plán :

malí podnikatelia (štátne archívy zaraďujú medzi malých podnikateľov, t. j. ako podnikateľské subjekty, ktorých registratúrne záznamy nemajú trvalú dokumentárnu hodnotu tých podnikateľov*, ktorí nemusia mať ročnú účtovnú závierku overenú audítorom, podľa § 19 ods. 1 zákona č. 431/2002 Z. z. o účtovníctve v znení neskorších predpisov

http://www.spisy.sk/typologia-povodcovia-registratur.html
Betina2
13.08.10,10:38
Neviem , ja som podľa tohto pochopila, že SZČO a malí podnikatelia nemusia mať reg.poriadok a plán. Mýlim sa?
3. Pôvodcovia registratúry, ktorí nie sú povinní mať registratúrny poriadok ani registratúrny plán :

malí podnikatelia (štátne archívy zaraďujú medzi malých podnikateľov, t. j. ako podnikateľské subjekty, ktorých registratúrne záznamy nemajú trvalú dokumentárnu hodnotu tých podnikateľov*, ktorí nemusia mať ročnú účtovnú závierku overenú audítorom, podľa § 19 ods. 1 zákona č. 431/2002 Z. z. o účtovníctve v znení neskorších predpisov

http://www.spisy.sk/typologia-povodcovia-registratur.html

My sme sa bavili o s.r.o.

A myslím, že ak szčo nemá zamestnancov, tak nemusí mať úradom schválený registratúrny plán, len musí dodržiavať štandardný registratúrny plán podla metodického pokynu pre malé firmy. Pozri priložené súbory, ja som postupovala podla nich pred nejakým časom, ale myslím, že zásadne sa nič nezmenilo.
joja193
03.11.10,11:04
Poprosim Vas o internu smernicu na používanie sukromneho vozidla na služobné účely.
Betina2
10.11.10,15:13
Poprosim Vas o internu smernicu na používanie sukromneho vozidla na služobné účely.

Hotovú smernicu Ti sem nikto nepricapí. Skús zadať do vyhladávača na porade Interné smernice alebo smernica auto a určite niečo vybehne. Skús pokutrať, nájsť a prispôsobiť vlastným potrebám. Tuším k používanou firemného auta tu niečo bolo....a to môžeš spojiť s cestovnými náhradami, spôsobom a podmienkami poskytovania auta, ak máš nejakú Dohodu o použití auta, môžeš ju tam spomenúť alebo aj dať ako prílohu, je to na Tebe, ako si ju spravíš, hlavne aby tam boli aj formálne náležitosti, teda - Názov smernice, prípadne číslo smernice, obsahová náplň smernice v bodoch, odkedy nadobúda účinnosť, kto a kedy ju vypracoval a kto a kedy ju schválil + jeho funkcia a podpisy, či je záväzná len pre niektoré alebo všetky organizačné zložky, kolko má strán a kolko príloh.......a nakjonci dávam dátum a podpíše to tam konateľ alebo iná zodpovedná osoba.
PERFEKTDK
07.04.11,08:12
Dobry den, vedel by mi niekto poradiť vzor smernice na zlikvidovanie zničených zásob. Zničené sú kvôli času od r.2001 na stave a týka sa to oblečenia a chcem to odpísať nakoľko to oblečenie je v takom stave že by ho nikto nepotreboval ani za 1,- Euro. Potrebovala by som to súrne, lebo mame daňovú kontrolu. Ďakujem
kacka86
10.11.11,16:04
Potrebovala by som vystvetliť situáciu okolo internej smernice. Musí ju mať každá firma, ktorá účtuje v podvojnom účtovníctve? Vytvára sa na každé účtovné obdobie nová? Alebo jedna môže byť v platnosti aj niekoľko rokov? Čo všetko má byť obsiahnuté v jednej smernici? Treba na každú problematiku vytvárať samostatnú? Prípadne treba spomenúť, že tá nasledujúca ruší a nahrádza predchádzajúcu? Práve som nastúpila do firmy, kde som nenarazila zatiaľ na žianu smernicu a to firma funguje už 4 roky....

Budem vďačná za akúkoľvek radu....
KEJKA
10.11.11,16:19
Potrebovala by som vystvetliť situáciu okolo internej smernice. Musí ju mať každá firma, ktorá účtuje v podvojnom účtovníctve? Vytvára sa na každé účtovné obdobie nová? Alebo jedna môže byť v platnosti aj niekoľko rokov? Čo všetko má byť obsiahnuté v jednej smernici? Treba na každú problematiku vytvárať samostatnú? Prípadne treba spomenúť, že tá nasledujúca ruší a nahrádza predchádzajúcu? Práve som nastúpila do firmy, kde som nenarazila zatiaľ na žianu smernicu a to firma funguje už 4 roky....

Budem vďačná za akúkoľvek radu....
toto tu už čítam asi tretí raz..........................opakuješ sa, nevyhľadávaš v starších témach.
kacka86
10.11.11,16:24
Je možné, že to čítate tretí krát, ale stále nemám jednoznačnú odpoveď, aj keď som už všetko prečítala.
KEJKA
10.11.11,16:34
otázku treba zadať do jednej témy a nie do troch, štyroch.....
a prilep sem aspoň niečo z toho, čo si si prečítala, prosím.
Betina2
10.11.11,17:55
Potrebovala by som vystvetliť situáciu okolo internej smernice. Musí ju mať každá firma, ktorá účtuje v podvojnom účtovníctve? Vytvára sa na každé účtovné obdobie nová? Alebo jedna môže byť v platnosti aj niekoľko rokov? Čo všetko má byť obsiahnuté v jednej smernici? Treba na každú problematiku vytvárať samostatnú? Prípadne treba spomenúť, že tá nasledujúca ruší a nahrádza predchádzajúcu? Práve som nastúpila do firmy, kde som nenarazila zatiaľ na žianu smernicu a to firma funguje už 4 roky....

Budem vďačná za akúkoľvek radu....

Pokúsim sa Ti aspoň stručne naznačiť, o č o ide v interných smerniciach. Interné smernice sú doplňujúcim záväzným nariadením resp. záväzným ustanovením firmy najmä k účtovným, ale aj mzdovým a daňovým otázkam s ohladom na zaužívané zvyklosti a postupy v konkrétnej firme. Pokial ste účtovná jednotka, či už vedeiet PU alebo JU, je na mieste si zostaviť aspoň zákkladné interné alebo vnútropodnikové smernice. Nielen k postupom účtovania, ale aj k zaužívaným spôsobom oceňovania majetku, spôsobu oceňovania výkonnosti zamestnancov (prémiový poriadok a pod.) systém a termíny prideľovania stravných lístkov a pod.....v predchádzajúcich príspevkoch som uviedla aj zoznam najčastejšie používaných smerníc v bežných menších a stredne veľkých spoločnostiach a SZČO. IS nie sú všemohúce, ani nadradené jednotlivým zákonom a záväzným legislatívnym nariadeniam, ale ho účelovo doplňajú o podrobnosti a zvyklosti, ktoré nebývajú v samotných zákonoch stanovené. Majú teda skôr upresňujúci charakter. preto práve pri kontrolách napr. Z DU je vhodné mať zostavené kvalitné IS, o ktoré sa dá oprieť v prípade konfliktu s kontrolórom. Stále totiž platí, že čo nie je v zákone prikázané alebo výslovne zakázané, to je možné :) ale pokial to nie je nejako systematicky uvedené v smernicvi, tak ako by ste chceli preukázať, že tento spôsob je u vás zaužívaný a má opodstanenie, že hopoužívate takto pravidelne pri každom obdobnom prípade a nie len "ako sa Vám to hodí". Je to vlastne akýsi súhrn jednotných postupov záväzných pre zodpovedných pracovníkov aj členov spoločnosti a títo sú zodpovední za jej správne dodržiavanie.
Okrem už spomínaných smerníc, neviem, či som skôr písala, dobré je mať priložený aj účtovný rozvrh, číselník účtovných dokladov atď, ale to si niektoré firmy každoročne priložia k účtovnej závierke. treba zvážiť pôsobnosť a osobitosti firmy a najmä na tieto sa zamerať. Ak žiadne nie sú, stručne sa dá vychádzať aj zo zákona o dani z príjmov, zákona o účtovníctve a postupov účtovania.

Nie je potrbné každý rok vytvárať úplne nové smernice, dokonca anio nemusí byť každá smernica jednotlivo, môže ísť aj o akýsi zborník alebo jednotný dokument. Vždz sa v ňom uvádza odkedy ktorá konkrétne smernica alebo jej časť platí a dokedy sa nepíše, lebo vždz nový dodatok labo úplne nová smernica má zase stanovený začiatok platnosti a tým ruší tú poredchádzajúcu. Treba všetko písať a označovať jednoznačne a nespochybniteľne a tiež zrozumiteľne aj pre človeka, ktorý v danje firme nepôsobí (kontrolor). Niekedy je stručne lepšie než obsiahlo. Podstatné je aby ich obsah bol priebežne aktualizovaný a platná verzia korešpondovala s aktuálnym znením zákonov.
Ja som kedisi každoročne tlačila nové smernice, teraz už len aktualizujem to, čo je treba pomeniť. :) A šetrím papier :) Samopzrejme mám to v PC aj na médiu, takže sa to dá kedykolvek vytlačiť alebo preukázať v elektronickej forme.