mondes
12.01.15,09:12
Ahojte, mám vytvorenú emailovú adresu na "gmail.com". Pri doručených správach je tam ikonka "archivovať". Chcela som si archivovať jednu došlú poštu, ktorú teraz potrebujem obnoviť. Ale ako klikám tak klikám na ikonku "obnoviť" vôbec mi to neobnoví. Viete mi poradiť, ako získam poštu z archívu na gmail.com? Ďakujem pekne.
ultrazvuk
12.01.15,09:17
ahoj, najjednoduchší spôsob je správu vyhľadať podľa názvu alebo slov, ktoré obsahuje (pravda, ak vieš, o čom tá správa bola - pokiaľ bola veľmi dlho uložená) a to vo vyhľadávacom riadku hneď vedľa loga Google, ukončený tlačidlom Lupa...v tom riadku je ešte ďalšia možnosť vyhľadávania podľa iných filtrovacích nástrojov, takže pohodlne sa môžeš dostať k svojej archivovanej správe...pokiaľ ju nájdeš, tak ju otvoríš a klikneš na tlačidlo Presunúť do doručenej pošty na paneli s nástrojmi...
páči sa :-D
mondes
12.01.15,09:21
Ďakujem veľmi pekne, už sa mi to ani neviem ako, podarilo. :-)
misoft
12.01.15,09:46
Dá sa to veľmi jednoducho: ak máš v "archíve" e-maily - z menu vľavo si vybrať "Všetky správy" - nájsť tú svoju archivovanú, kliknúť na ňu pravým tlačítkom a vybrať "Presunúť do doručenej pošty" - a už nebude v archíve, ale v doručenej pošte.