uctovnicka2015
12.01.15,09:48
Ahojte, máte niekto skúsenosti s online účtovníckymi programami? Klasické „stolové“ programy sa mi zdajú dosť drahé. A hlavne aj budem robiť z viacerých počítačov, preto mi nevyhovuje mať licenciu a všetky materiály iba na jednom pc. Máte nejaké skúsenosti s online – cloudovými softvérmi? Už som si nejaké pozerala, ale rada by som sa aj poradila....
Gabi03
12.01.15,08:53
ja mám skúsenosť iba pro-fit... nie je to účtonícky softvér, iba sa tak tvári :) je dobrý na online vystavovanie faktúr. ostatné je tam len evidencia, nepáčilo sa mi to.
profit365
11.03.15,12:25
Preco si myslite, ze pro-fit (profit365) nieje uctovny softver? Co sa vam konkretne nepacilo?
Galdia
27.10.16,07:30
Klasické programy majú možno vyššiu počiatočnú investíciu (dá sa vyriešiť, ak chvíľu počkáš na nejakú akciu), ale zatiaľ sú oproti online systémom myslím dosť popredu, čo sa týka funkčnosti (oveľa viac funkcií, výkazov, automatiky) a komfortu ovládania - čakať po každom kliknutí pár sekúnd na načítanie stránky nemusí vyhovovať každému. Navyše vieš, že všetky údaje máš u seba a zadarmo... u online si viazaná - nezaplatíš, nemáš prístup. Programy väčšinou môžeš nainštalovať na viacero PC (minimálne 2) a prenášať si údaje, alebo ich nainštalovať na server - otázka je, či potrebuješ naozaj v jednej chvíli účtovať na viacerých PC, aj u klasiky sa to dá vyriešiť...