branislavp
13.01.15,12:54
Chcem navliecť na sedadlá v aute GOLF poťahy. Musím najskôr vytiahnuť zo sedadiel opierky na hlavu. Nedá sa mi to vytiahnuť. Vie mi niekto poradiť? Ďakujem.
Peggynka
13.01.15,12:22
buchač
13.01.15,12:28
Dig šun more....
Dig ide-dig nejde... ;) :D :D :D

Maňuál videjo...kukni aj iné, je ich viac...;)


https://www.youtube.com/watch?v=CmgP0c1LC60
lujza.j
13.01.15,12:47
A čo:D:--- ja zas neviem odrobovat olejove veko na motore...vzdy sa pricucne...
branislavp
13.01.15,13:07
no, manuál aj s obrázkami som si pozrela, ktorý je prílohou pri poťahoch, sú tam znázornené aj šípky, ktorým smerom mám tlačiť a ktorým ťahať, nejde mi to tie opierky vytiahnuť.Objímky držia, nepustia. Asi mám málo sily.. Ďakujem.
Peggynka
13.01.15,15:02
Toto je činnosť,ktorá nefunguje systémom "ja sám",máš na to málo rúk :D. Netreba silu,ale jeden zatlačí obe západky a druhý opierku vytiahne dohora tak,aby sa neskrížili v rúrke.Nedá sa povytiahnuť jednu a potom druhú stranu.
lujza.j
13.01.15,16:01
tam je ten dzindzik na jednej strane....jedine,že by to bolo zaseknuté ...alebo nejako inak pokazené...alebo moc zarazené a prvý "cuk"pojde ťažko...
branislavp
13.01.15,19:39
peggynka, skúsime to zajtra, určite tam budú potrebné štyri ruky, ďakujem
branislavp
18.01.15,21:26
No už som na to prišla. Veľmi jednoduché.
POSTUP:
Opierka na hlavu má dve kovové tyčky, ktoré sú zasunuté do operadla sedačky cez dve umelohmotné objímky. Jedna z týchto objímok má vyhĺbenú drážku (ryhu), hlbokú cca 1-2 mm. Opierka sa vyberie tak, že ju vysunieme do hornej polohy, prstom zatlačíme na objímku v tej časti, kde je ryha smerom ku tyčke, tým sa uvoľní poistka a druhou rukou vysunieme opierku von. Jedná sa o vozidlo GOLF. Možno, že teraz ja niekomu poradím.
buchač
18.01.15,22:39
ZABIŤ ŤA MÁLO !!!

Kua, to video je potom na akého frasa ?
Kua, žeby na parádu ?
branislavp
19.01.15,03:36
buchač, no to video sa mne nedalo otvoriť, tak som si našla niektoré rady cez google, boli mne nanič, aby som ja obalila tyč handrou a kliešťami točila tým, oným smerom bolo pre mňa nebezpečné, lebo sú tam tie umelohmotné objímky. Z toho som mala pokoj. Som sa niečo "našpekulovala", však mám kedy, ale prišla som na to, a to ma veľmi teší.
Ešte nie som úplne do šrotu. Keď nejde o život, nejde o nič, pekný deň.