Letko
13.01.15,14:58
Ahojte,

za rok fungovania nás Štatistický úrad zatiaľ ani raz nekontaktoval. Máme na ich stránke konto, na ktoré sa nemôžeme od zmeny jeho vizuálu prihlásiť.

Ako je to s povinnými štatistickými výkazmi? Musíme niečo posielať alebo až po kontaktovaní z ich strany? Máme sa ich pýtať, čo je s našim kontom alebo radšej mlčať, aby si na nás nespomenuli?

Ďakujem :)
vojo
13.01.15,14:02
Záleží od toho čím sa firma zaoberá, sú rôzne zbery údajov do ŠÚ......
Peggynka
13.01.15,14:09
Ja nemám žiadne povinnosti,len keď mi oni poslali elaborát na 10 strán,tak som to musela vyplniť a zaslať späť a bolo to za roky môjho podnikania len raz :) Asi by som si radšej overila svoje povinnosti,lebo potom to môže byť drahé - až likvidačné.
Mishok
13.01.15,15:45
opytaj sa klienta ci ho SU nekontaktoval :)

mne klient po mojej poznamke: ,,je mi cudne ze od vas nechcu ziadne vykazy" povedal ze jemu od SU chodi stale (citaj: 2 roky) dajaka posta ale on to hadze rovno do kosa :) tak som len zahapkal...
Letko
13.01.15,16:18
My sme klient :) a zatiaľ nič neprišlo.
Terezia13
13.01.15,16:34
záleží, aké štatistické výkazy musíte posielať, v posielaní sa nič nezmenilo, žiadny štatistický výkaz zatiaľ nebol zrušený, je potrebné kontaktovať štatistický úrad a prekonzultovať prístup do výkazov
je potrebné sa prihlasovať už cez "nové štatistické výkazy" a na nové vstupy je potrebné mať aj nové heslá, ktoré posielal štatistický úrad, odporúčam nečakať, kým sa ŠÚ pripomenie, že niečo nie je poslané
mne posledný týždeň na mail prišli upovedomenia, že sú už výkazy k dispozícii