diana251286
13.01.15,18:16
V októbri som predala ojazdené auto. Spísali sme kupnopredajnu zmluvu. Pri kúpesi nový majiteľ urobil skúšobnú jazdu. Skontroloval auto zvonku aj zvnútra. Mal otvorenú kapotu motora. Všetko mohol vidieť. Prebehol predaj. V novembri písal že auto funguje všetko super. Jazdí na ňom. A v januári mi zrazu prišiel od neho list. Že auto je nepojazdne, že mu najprv svietila kontrolka batérie , že si ho mechanik odniesol a že už na ňom nič nejde. Nejde štartovať , strieka z neho benzín, nejde 1 piest, sú zapecene vysokonapatove káble,odpaleny ventil, strhana sviecka. Len nechápem. Ako mohol s tým striekacim benzínom ísť z BA do PK. Pomôžte mi prosím. My sme na tom aute jazdili denno denne a vážne išiel ako hodinky. Aj cestu na východ 400 km. Zvládal super.na to ze je to 1,2.pán chce vrátiť peniaze. A ja si mám vraj odtiahnuť auto späť z PK do BA. Chce odstúpiť od zmluvy.
bubkoch
13.01.15,18:47
s kludnym svedomim ho ignoruj ...
btw: tie rozpravky o 100% stave ojazdeneho auta si nechaj, to tvrdi KAZDY predavujuci o svojej jazdenke ... len nechapem preco ju potom predava za polovicnu a mensiu cenu :D:confused:
misoft
13.01.15,18:55
Kašli na neho. Ak je v zmluve, že sa kupújúci oboznámil so stavom, vyskúšal ho - tak nerieš. Reklamácia nebude. Kto ho vie, ako sa on o vozidlo staral.
Z popisu "jeho" chýb však len môžem konštatovať, že kašlal na údržbu vozidla - jednoducho sa povozil a teraz chce, aby si ty mu zaplatila opravy, ktoré spôsobil on.

Ak by sa ešte vyhrážal, tak mu to vráť aj s úrokmi - postraš ho - že podáš na neho TO pre vydieranie....
To niekedy zaberie.
diana251286
13.01.15,19:39
Auto bolo ozaj motoricky v poriadku. Dôvod predaja,bola kúpa silnejšieho a hlavne väčšieho auta