kagi
14.01.15,20:03
Ahojte. chcem sa spytat ci neviete o nejakom pripravku alebo procedure ktora zabrani krepovitosti vlasov. Mam dlhe hnede vlasy. obcas si dam hnedu farbu cca raz za pol roka len aby som vlasy trocha ozivila. aj ked neviem naco ked si umyvam kazdy den vlasy pretoze vecer umyjem rano mam mastne a farba casom uplne zmizne...a uz neviem co robit.. z mastnymi vlasmi chodit nebudem. casto zehlim no mam krepovite vlasy ked je mokro hned sa mi zacnu tocit.nemam velmi kucerave ale ani rovne..no des. korienky mastne konceky suche. poradte pls nieco. Vopred dakujem za rady. a jasne ze pouzivam okrem Samponov aj kondicionery balzamy spreje a ja neviem co este :-)
arizona
14.01.15,19:20
Zehlenim sa vlasy nicia,nastavuj si nizsiu teplotu...
Viac ale vlasom skodis,ked chodis spat s mokrymi. Umyvaj si cez den,do postele lahni az so suchymi vlasmi.
O spravnom umyvani a suseni najdes na nete stovky rad
kagi
14.01.15,19:24
ved prave ze toto stale robim a neviem sa to odnaucit.. vzdy idem spat z mokrymi vlasmi.aj teraz :-( Zehlit musim kvoli tomu ze by som vyzerala ako strasiak keby som si neupravila vlasy. tak skusim nizsiu teplotu. dnes som si robila taku masku ze som zmiesala olivovy olej z balzamom obycajnym a na pol hod. zabalila.tak neviem no :-)