maped
15.01.15,14:15
Prosím Vás, má niekto vzor, ako naformulovať správne a skrátene do pracovnej zmluvy preplácanie sviatkov priemerom - ZP §122 ods3 ? Aby sme to mali ok. Nechcem tam uvádzať celý opísaný zákon a ani nechcem aby bola prac. zmluva chybne napísaná. Resp. urobíme dodatok už k existujúcej pracovnej zmluve kvôli preplácaniu.
Ďakujem pekne. Pekný deň!
JankaO
15.01.15,13:19
To, akým spôsobom zamestnávateľ bude preplácať sviatok (mesačná mzda, alebo priemerom), sa do pracovnej zmluvy uvádzať nemusí, nepatrí to do povinných náležitostí obsahu PZ.
maped
15.01.15,13:22
to fakt? Ja som si čítala ten §122 ods. 3 a tam je napísané, že treba to ošetriť v pracovnej zmluve resp. kolektívnej zmluve.
Tweety
15.01.15,13:27
maped (Dnes 14:22) to fakt? Ja som si čítala ten §122 ods. 3 a tam je napísané, že treba to ošetriť v pracovnej zmluve resp. kolektívnej zmluve.

Je tam napísané, že možno, nie, že je to povinnosť uviesť do PZ.

(3) Zamestnancovi, ktorý nepracoval preto, že sviatok pripadol na jeho obvyklý pracovný deň, patrí náhrada mzdy v sume jeho priemerného zárobku, ak mu mzda ušla pre sviatok. U zamestnanca, ktorý je odmeňovaný mesačnou mzdou, sa sviatok, ktorý pripadne na jeho obvyklý pracovný deň, považuje za odpracovaný deň, za ktorý mu patrí mzda. Tomuto zamestnancovi náhrada mzdy za sviatok nepatrí. V kolektívnej zmluve alebo v pracovnej zmluve možno dohodnúť, že aj u zamestnanca, ktorý je odmeňovaný mesačnou mzdou, sa bude postupovať podľa prvej vety.
maped
15.01.15,13:32
Ďakujem pekne. Tak to nemusíme uvádzať.
mirhu
12.02.18,13:39
Ak sa dohodnú, bez uvedenia do PZ alebo KZ - iba ústne, teda to platí?
ivka70
12.02.18,13:52
Ja si myslim, ze maped ma pravdu.

ZP uvadza, ze "U zamestnanca, ktorý je odmeňovaný mesačnou mzdou, sa sviatok, ktorý pripadne na jeho obvyklý pracovný deň, považuje za odpracovaný deň, za ktorý mu patrí mzda."

Ak teda chcu platit sviatky aj u zamestnanca, ktorý je odmeňovaný mesačnou mzdou, priemerom a nedavat mu zan mzdu, musia to dohodnut v zmluve (to je ta moznost, ze to ZP umoznuje dohodnut, ale ked to nedohodnu, plati to, co je v ZP - dohoda mzoe byt v KZ alebo v PZ, ina nie).

Pokial to teda nedohodnu, tak plati to, co definuje ZP pre zamestnanca, ktorý je odmeňovaný mesačnou mzdou .... teda mzdu aj za sviatok.

Do zmluvy treba uviest, ze sa dohodli, ze aj zamestnancovi, ktorý je odmeňovaný mesačnou mzdou, patrí náhrada mzdy v sume jeho priemerného zárobku, ak mu mzda ušla pre sviatok.
ivka70
12.02.18,13:53
podla mna niekde dohodnute musi byt, inak vyplacate mzdu pre mesacne odmenovanych ....