kahu
05.05.06,07:34
Ahojte poraďáci,

prosím zhrnte mi v kocke o čo sa jedná, včera som sa dozvedela o tom podaní ročného zúčtovanie na zdravotné poistenie.

Mám 10 zamestnancov, ktorý poberajú minimálne mzdy aké tlačivo musia zaslať a dokedy?

Mám aj konateľov, ktorý nepoberajú žiadnu odmenu. Mám aj za nich niečo podať.

Mám aj živnostníka, ktorý bol v roku 2005 v zisku iba vo výške 3600,- podáva aj on nejaké ročné zúčtovanie.

Prosím pomôžte mi s tým.

Vďaka
Barbara
05.05.06,05:38
Ahojte poraďáci,

prosím zhrnte mi v kocke o čo sa jedná, včera som sa dozvedela o tom podaní ročného zúčtovanie na zdravotné poistenie.

Mám 10 zamestnancov, ktorý poberajú minimálne mzdy aké tlačivo musia zaslať a dokedy?

Mám aj konateľov, ktorý nepoberajú žiadnu odmenu. Mám aj za nich niečo podať.

Mám aj živnostníka, ktorý bol v roku 2005 v zisku iba vo výške 3600,- podáva aj on nejaké ročné zúčtovanie.

Prosím pomôžte mi s tým.





Vďaka




zadaj do vyhladávača " ročné zúčtovanie poistného " a uvidíš koľko príspevkov tam nájdeš.
Treba hladať je tu kvantum príspevkov ohľadne toho.


:p :p
Tweety
05.05.06,05:39
Ahojte poraďáci,

prosím zhrnte mi v kocke o čo sa jedná, včera som sa dozvedela o tom podaní ročného zúčtovanie na zdravotné poistenie.

Mám 10 zamestnancov, ktorý poberajú minimálne mzdy aké tlačivo musia zaslať a dokedy?

Mám aj konateľov, ktorý nepoberajú žiadnu odmenu. Mám aj za nich niečo podať.

Mám aj živnostníka, ktorý bol v roku 2005 v zisku iba vo výške 3600,- podáva aj on nejaké ročné zúčtovanie.

Prosím pomôžte mi s tým.

Vďaka
Pozri aj toto.PoradaBlog - Odborné články (http://www.porada.sk/forumdisplay.php?f=86.php?)