7m7
17.01.15,21:30
Zdravym potreboval by som radu doteraz som pouzival dezodoranty napriklad axe alebo adidas tie spreje v plechovkach.A teraz by som chcel niaku vonavku ktora vydrzi dlho a je naozaj aj citit.poradte mi niaky dezodorant,tvaletnu vodu,parfem neviem aky je medzi tym rozdiel alebo aspon co by vonavka mala obsahovat.

Obcas sa mi stava ze ked niekto okolo mna prejde alebo sa rozpravam s niekym ci baba alebo chalan tak citim prijemnu vonu chcel by som dosiahnut niaky takyto efekt.Dakujem za odpovede :D
lujza.j
17.01.15,20:37
vôňa je špecifická vec každý má iný nos...každému voní niečo iné....chod do parfumérky a skúšaj....čo ti zavoní ...kúp
Peggynka
17.01.15,20:49
lujza.j
17.01.15,21:25
škoda,že je kopec dobrých starých vôní...ale už ich nikto "nevytiahne" na svetlo....
mne sa na starobu čo sa týka vonafky zmenil nos....som na sladké
Peggynka
18.01.15,04:45
Frajerku treba zobrať :)...čo vonia jej.Ja som zaťažená na pitralón :eek:
buchač
18.01.15,07:20
Pohľad chlapa (môj) :
Peggy dala link...ja z neho vyberám :


Uvedený zoznam parfémov je vytvorený z prieskumu z viacerých parfumérii a eshopov. Pri výbere parfémov sme vychádzali z dvoch kritérií:
1. Vôňa a jej krása – to najpodstatnejšie čo vás na parféme zaujme
2. Predávanosť parfému – najpredávanejšie parfémy sú tie, na ktoré vaše okolie dobre reaguje. Ak zacítite krásnu vôňu, je dosť pravdepodobné, že si ju pri najbližšom kupovaní zaradíte do zoznamu žiadaných.

Zoznam, ktorý bol vytvorený na základe prieskumu predajnosti ?
Krása parfému ? Čo z pekného flakónu, ak je obsah o ničom.
Alebo výrobky, ktoré sú uvádzané na trt masívnou reklamou ?
Také zásadne nekupuj...
Choď vlastnou cestou, vyber si nejaké značky, tieto striedaj a uvidíš.
-------------------------------------------------
Spomínal si Axe a Adidas...tie sú úplné smrady, vhodné akurát na prekrytie špecifického pachu cigánov.... ;)
Vyhýbaj sa hypermarketom a podobným obchodom, tam kvalitu veľmi nenájdeš.
lujza.j
18.01.15,07:35
v linku čo dala peggy...sú vône z ktorých niektoré poznám a sú podla môjho nosa fakt dobré....len ako som už...je kopec starých dobrých vôní......
arizona
18.01.15,07:53
Peknych a kvalitnych voni su snad tisice. Mozeme ti dat apr tipov,ale aj tak si musis vybrat sam,osobne v nejakej specializovanej predajni. Lebo kazdemu sa paci nieco ine a aj jednotliva vona na viacerych ludoch moze napokon vonat rozne.

Dezodoranty,ktore pouzivas mozno posluzia,ale vonavy efekt,po akom tuziz neurobia.
To si musis kupit nejake kvalitnejsie a drahsie pripravky,za ktore zaplatis par desiatok eur.
Kup si nejaku vodu po holeni a nejaky parfem jednej znacky. Parfemove vody su drahsie, ale udrzia vonu dlhsie,aj obsah balenia ti vydrzi dlho,lebo nemusis na seba spliechat kvanta vone...

Moji chlapi doma pouzivaju tieto znacky ,mne vonaju krasne,aj dlho vydrzia :
https://www.douglas.at/douglas/Düfte/Herrendüfte/Düfte%20für%20IHN-Dior-Fahrenheit_productbrand_1069008304.html https://www.douglas.at/douglas/Düfte/Herrendüfte/Düfte-Herrendüfte-Düfte-Joop%21-Homme_productbrand_1011105304.html
https://www.douglas.at/douglas/Düfte/Herrendüfte/Düfte%20für%20IHN-Dior-Fahrenheit_productbrand_1069008304.html
lujza.j
18.01.15,08:05
prvá kedysi top..potom si ju kúpil jeden kolega a už to bola konečná:D
druhá ....top stále....málo ju cítiť na chlapoch,ale ked...tak stále,že waw....na nič sa nepodobá...hneď je identifikovaná:D
Peggynka
18.01.15,08:08
Nie na každom vonia tá istá vôňa rovnako...máme svoj pach a keď sa skombinuje,niekedy uff...seba necítiš,ale okolie to vníma.Nie je to jednoduché,trafiť :)
lujza.j
18.01.15,08:22
hej ...tiež so to chcela poznamenať...na mne nevonala na decku super..ona fajčí ja nie....kupujem vône na slepo podla zloženie..je to adrenalín:D..niekto má svoj pach a s ničím neskombinuje aj to uff:eek:
Anika61
18.01.15,08:34
Len by som snad doplnila,ze zo ziadnou ''vônou,, to netreba prehanat-nie je azda nic horsie ako ked muz ci zena na 20m siri okolo seba ''vonu,,,ako keby vykradla parfumeriu...nedavno som pri jednej stala v rade na poste a po 15 minutach ma z tej krasnej vone zacala boliet hlava a napinat na vracanie....tiez parfum treba obmienat,nie pouzivat tu istu vonu 10 rokov na kazdu prilezitost.
lujza.j
18.01.15,08:40
niekdy je,ale osoba v tom nevinne...decku som raz posunula vônu....vonala v byte...ked som sa vrátila z roboty dom:)odchádzala ráno....
moj chlap je mega striekač:eek:voňaviek....pri ňom platí....hladám velkú lacnú a dobrú:D...lebo dobrú a drahú....nie je problém....
Anika61
18.01.15,08:48
Ja mojmu zasadne kupujem sama...vsak hlavne mne ma vonat:-) :-) :-) doposial sa nestazoval-no vsak by len skusil haha ,ale tiez to vie na seba naliat''rano,ze este na obed ju citim:-)
lujza.j
18.01.15,08:50
ja zas naopak musí voňať jemu...ale vždy voní aj mne...:)
Tweety
18.01.15,09:03
niekedy skôr ako voňavka pomôže čistá voda
Anika61
18.01.15,09:10
Myslim,ze to by mala byt samozrejmost...:-)
Tweety
18.01.15,09:12
ale niektorí chlapi často na to zabúdajú
Anika61
18.01.15,09:18
Nielen chlapi....uz som videla prepotenu zenu ako na seba plaska''deodorant
Tweety
18.01.15,09:23
arizona
18.01.15,13:35
Prvu pouziva synator,druhu sb. Uz si kupil par krat aj inu,ze zmeni...ale vzdy ho ukecam,chi....uzasna sexi vona