Hrozienka
19.01.15,09:30
Rada by som absolvovala nejaké školenie/kurz pre pre predsedov SVB. Nevie mi niekto poradiť?
zlatica76
19.01.15,08:54
Existuje Združenie SVB (tuším majú sídlo niekde v Košiciach). Pokiaľ viem, vydávajú časopis (mesačník) a občas robia aj školenia. Skús ich kontaktovať, či by ti vedeli poradiť.
Alebo potom sledovať vzdelávacie agentúry typu Jaspis, Verlag Dashofer a pod - tí občas tiež majú takéto školenia. Nie veľmi často, ale občas sa niečo nájde.
No a potom čítaj "Poradu" :)
buchač
19.01.15,08:56
Náš správca robí nasledovné :


Za účelom skvalitnenia komunikácie medzi správcom a zástupcami vlastníkov SBD IV organizuje v príjemnom prostredí pravidelne každoročne 2-dňové školenia zástupcov vlastníkov, na ktorých sú podrobne informovaní o legislatívnych zmenách a naj–aktuálnejších otázkach správy a údržby domov. V rámci týchto školení je vytvorený dostatočný priestor pre vzájomnú výmenu skúseností aj medzi zástupcami vlastníkov domov navzájom.
Skús sa informovať u toho vášho.

ALEBO

Školenie predsedov vlastníkov bytov a nebytových priestorov
Prehľad o činnostiach súvisiacich so samosprávou spoločenstva a so správou majetku má predsedom spoločenstiev vlastníkov bytov a nebytových priestorov poskytnúť školenie, ktoré organizuje Združenie spoločenstiev vlastníkov bytov na Slovensku. Od októbra 2011 budú vzdelávacie kurzy ZSVB akreditované Ministerstvom školstva SR. Základný obsah školenia je rozdelený do 10 tematických modulov.

http://www.asb.sk/sprava-budov/facility-management/skolenie-predsedov-vlastnikov-bytov
mackoivan
20.01.15,07:02
párkrát aj nám do domu prišla pozvánka na školenia- nie je to bezplatné a myslím si, že kto chce na vebe všetko nájde. A mnohí z takého školenia odídu len "s väčšou hlavou" či ju v praxi aj dobre použijú je rôzne, podľa vyškolených. Ťažko počítať s funkciou predsedu na veľa rokov či? Ja by na to školenie radšej poslal suseda(-:
nunenko
20.01.15,07:20
majomaly
21.01.15,17:29
U nas predsedkyna pravidelne vyvesi kedy a kde sa kona taketo stretnutie a kto ma zaujem tam s nou moze ist
majomaly
21.01.15,17:32
u nas pravidelne predsedkyna vyvesi kedy a kde sa taketo stretnutie kona a kto ma zaujem tam moze s nou ist