Zuzen
19.01.15,10:56
Dobry den, prosim vedeli by ste mi odporucit vhodny kurz anglictiny v Bratislave? V zahranici (UK, USA) som bola na pracovnych pobytoch este pocas studii. Viem sa dohovorit na hovorovej beznej urovni (v zivotopise B2), mozem pozerat anglicky film idelne s titulkami ale viac menej to zvladnem aj bez titulkou aj ked obtiaznejsie a kontext si skor domyslim ako prelozim. Napriek tomu povazujem moju uroven za priemernu. Slovnu zasobu mam relativne siroku avsak pocitujem problem so skladbou viet a celkovo vseobecnu diskusiu v ramci pracovnych zalezitosti (pracujem na obchodnom oddeleni v korporacii) Preto by som sa rada prihlasila v Bratislave na nejaky kurz. System face to face mi nevyhovuje, Callanovu metodu pomerne dost ludi odmieta avsak nasla som v mojom okoli aj priaznivcov. Uvitam kazdy nazor a radu ci uz vhodnej metody alebo konkretnej institucie. Vopred dakujem za odpovede.
peta49
02.11.17,23:33
Predtým, ako sa prihlásite na nejaký kurz angličtiny, zistite si, akú vyučovaciu metódu daná jazykovka používa. Metód, ktoré nájdete v bratislavských jazykových školách, je hneď niekoľko.

Jedna z najpopulárnejších je určite Callanova metóda, Direct method for English (ktorú používame aj my v BiLingvi), používa sa aj česká metóda Imitum, rôzne tzv. desaťminútové metódy, intenzívne kurzy a podobne.
taiko
03.11.17,06:13
Pises, ze face-to-face T nevyhovuje, ale podla mna dobry native speaker lektor ( nie iba student, co si chce zarobit), je podla mna pre Teba tou najlepsou moznostou.
Mozno by stalo zato porozmyslat nad tym, ako ten blok z face-to-face prekonat.
Ak vazne chces iba instituciu tak berlitz je jednou z dobrych moznosti.
babi2
03.11.17,09:53
Otázka z 19.01.15
Zuzen -
Posledná návšteva
11.09.16 12:47
taiko
03.11.17,13:08
hmm, pravda je. Nevsimol som si. Nejako sa posunula hore ta otazka. Asi tym zbalenym prispevkom. Ale zase na druhej strane odpoved moze pomoct inemu s podobnym problemom.