Agnes
05.05.06,09:56
Ahojte, chcem vas poprosit o radu v mojej neprijemnej situacii. Skusim ju strucne opisat. Pracovala som od 1.5.2003 do 30.6.2004, potom od 1.12.04 do 20.02.05, od 21.3.2005 do 31.12.05 v dalsom zamestnani a nakoniec od 6.3. do 3.5.2006. V poslednom zamestnani som dostala vypoved v skusobnej dobe, som tehotna v piatom mesiaci a tak sa mi uz urcite nepodari zamestnat. Avsak moj problem spociva v inej veci, minuly rok v decembri som uvazovala o tom, ze sa stanem sprostredkovatelom poistenia, odovzdala som osobne materialy a ocakavala podpis zmluvy, ta vsak akosi neprichadzala. Az posledne aprilove dni 2006 mi prislo osvedcenie o zaregistrovani medzi sprostredkovatelov poistenia spolu so zmluvou na podpis a informaciou o tom, ze dnom vydania osvedcenia sa zo mna stala SZCO. To ma tak nahnevalo, pretoze som sa na to pytala a bolo mi povedane, ze nebude zo mna SZCO, naviac ma zaregistrovali bez predchadzajuceho podpisu zmluvy :mad: . Takze som okamzite poziadala o ukoncenie spoluprace s touto maklerskou spolocnostou. Problemom vsak je, ze tym ze som stratila zamestnanie, od 4.5.06 sa zo mna stala len SZCO a tak ma zaujima, ci sa mi bude pocitat materska z vymeriavacieho zakladu z posledneho zamestnania alebo z coho? Dufam, ze tato SZCO, napriek tomu, ze nie som este ani zaregistrovana (na DU, v ZP) pretoze cakam na doklad o ukonceni nebude zakladom pre vypocet vymeriavacieho zakladu na matersku??? Dufam, ze nepridem o matersku celkom? Prosim poradte mi ak viete, neviem kde inde by som sa mohla spytat, nevedeli mi pomoct ani v maklerskej spolocnosti ani v ZP. Velmi vam dakujem.