Michal Miškovič
19.01.15,21:09
Komu nevadí večer stráviť hodinku pri PC a chce si zaujímavo privyrobiť odporúčam pozrieť si odkaz v prípade otázok buď mail : alebo Facebook odpoviem pomôžem poradím hocikedy kto si nebude vedieť rady stačí sa ozvať na to som tu ! Nech sa páči pýtajte sa ....

Ak by ste mali nejaké otázky alebo niečo by bolo v prezentácii nejasné kontaktujte ma rád odpoviem....
taiko
19.01.15,21:11
a co mas z toho Ty?
buchač
19.01.15,21:19
Na prezentáciu sa momentálne vybodneme... ;)

ALE

Čo je to zaujímavé privyrobenie ?
Najlepšie by bolo nahodiť nejaké čísla.
misoft
19.01.15,22:48
Hele Miško! Ak niečo ponúkaš - hoď si to do inzerátov - Inzercia. Toto nie je ten správny TIP.
A za ďalšie - s takýmito onými môžeš ..... vieš čo......
buchač
20.01.15,05:56
Hele Miško! Ak niečo ponúkaš - hoď si to do inzerátov - Inzercia. Toto nie je ten správny TIP.
A za ďalšie - s takýmito onými môžeš ..... vieš čo......

Neonač do mladého. ;)
Šak ho nechaj, nech sa vyjadrí k otázkam...teda, inak povedané, nech sa sám dá do smútku tými odpoveďami. :rolleyes:
Michal Miškovič
20.01.15,10:26
v prezentácií sú aj čísla aj všetko vysvetlené komu sa nepáči nech nechá tak ja nikoho do ničoho nenútim
ďakujem za pochopenie ale teda ak chcete čísla tak fajn za týždeň je 800 points a od 800 pts. máte platené reklamy za mesiac bez investície to vychádza okolo 8-10USD takže kto má záujem napíšte mi na mail a doriešime veci
buchač
20.01.15,10:42
Na prezentáciu sa momentálne vybodneme... ;)
ALE
Čo je to zaujímavé privyrobenie ?
Najlepšie by bolo nahodiť nejaké čísla.


v prezentácií sú aj čísla aj všetko vysvetlené komu sa nepáči nech nechá tak ja nikoho do ničoho nenútim
ďakujem za pochopenie ale teda ak chcete čísla tak fajn za týždeň je 800 points a od 800 pts. máte platené reklamy za mesiac bez investície to vychádza okolo 8-10USD takže kto má záujem napíšte mi na mail a doriešime veci
Prezentácia je vždy a v každom ohľade určitou propagandou. Takže aj tá Tvoja stránka-link je v podobnom duchu. Takých prezentácií je na mraky...alebo jak v latríne.
Aj nebankovky ťahali med popod fúzy a doteraz nie jeden plače nad rozliatym mliekom.

--------------------------------------------------
To máš asi tak, ako Tvoj profil na Booku Fasov...
Tričko s nápisom kvalitnej whisky. Lenže ja vravím, že dobrú whisku nekúpiš, tú máš len v prenájme... ;)
Tie Audiny sú síce pekné,len tiež nie sú Tvoje.
Link na onú stránku je o ničom. Robíš frajera a pritom si sa zaregistroval na Dzindzík len vo štvrtok, 15. januára 2015.
--------------------------------------------------
Tých 8 - 10 € mesačne je pre Teba zaujímavý zárobok...pritom sa jeden nakliká viac ako Fico ???
Sorry, ale viac dám mesačne na kávu... ;)
--------------------------------------------------
Spomínaš serióznosť.
Taiko sa pýtal,čo z toho budeš mať TY. Neodpovedal si...
Takže mám za to, že serióznosť si nepodedil...
Michal Miškovič
20.01.15,10:46
ja mam z každého aktívneho člena 5% opäť sa opakujem ak nemáte záujem nevadí je to dobrovolne :)
Michal Miškovič
20.01.15,10:52
ja odpovedám seriózne nie som žiadny klamár ani nič podobné len som sa stratil v tých príspevkoch preto som dal mail aby to bolo prehľadnejšie ak som na niečo neodpovedal kľudne sa pýtajte nemám záujem nič tajiť ani klamať som ku každému fér :)
Michal Miškovič
20.01.15,10:55
a nezaregistroval som sa 15 januára ale v októbri ;) a ešte sa všetko len rozbieha :) takže ten kto má trpezlivosť nech sa páči ... podotýkam projekty na nete sú hlavne o trpezlivosti . :) mňa Fico ani podobný ľudia nezaujímajú prepáčte :)