pizzanoel
20.01.15,14:17
Ahojte,

potrebovala by som poradiť vo vyplnení tlačiva daň.priznanie z mot.vozidiel.

Motorové vozidlo na podnikanie je Renault Kangoo . V tech .preukaze je druh: nakladne vozidlo, kategoria N1, počet náprav:2. Nie som si istá čo mám napísať do riadkov:

r.07- je to v tech preukaze ako,, najväčšia prip.celk. hmotnosť" alebo ,,najväčšia prípustná hmotnosť jazdnej supravy"?

r10.sadzba pre (trnavsky kraj) je 153,35€?

r.13 auto bolo v podnikani celý rok ,teda napíšem tam 365 dní?
Chrusťa
20.01.15,14:05
a čo tak trošku si dať námahu a prečítať si aj poučenie na vyplnenie daň. priznania, či vyhľadať na porade odpovede? o týchto veciach sa tu už x krát hovorilo
pizzanoel
20.01.15,14:11
jasne, že námaha bola a aj poučenie som si prečítala... ale nie som si tým istá preto som to napísala sem...a nemyslím si , že sú to až také tažké otázky, že niekto by nevedel poradiť...
avalik
20.01.15,14:38
tak do zadania dopíš čo je k daným riadkom uvedené v poučení a čomu konkrétne nerozumieš
pizzanoel
20.01.15,17:11
prepáč , nechcem ťa nejako uraziť ale ja som hore položila tri otázky....ak tu niekto si potrebuje dobíjať svoje ego typu napíš mi poučenie, začni čítať internet tak to tu naozaj nemusím zakladať žiadnu tému...a potom vlastne nemusí ani existovať žiadna porada, keďže sa tu nenajdu ludia ochotní poradiť, ale sa tu do teba navažajú... prepáč , že to takto píšem možno to vyzerá že sa do teba navážam , ale naozaj nechápem prečo by som tu mala písať rôzne poučenia a podobné veci keď som dala ja snú otázku a to napr..07- je to v tech preukaze ako,, najväčšia prip.celk. hmotnosť" alebo ,,najväčšia prípustná hmotnosť jazdnej supravy"? teda odpoveď je jedna z tých úvodzoviek... to mi nie je jasne...r10.sadzba pre (trnavsky kraj) je 153,35€?
odpoveď je áno nie.....13 auto bolo v podnikani celý rok ,teda napíšem tam 365 dní? zase odpoveď je buď áno alebo nie... Dúfam že tento návod stačí nato aby niekto pochopil ako mi môže poradiť... rady typu prečítaj si to, napíš sem ponaučenie... je pre mňa naozaj ,,rada nad zlato" a ak takéto niečo niekto napíše ako ,, radu" tak naozaj sa bez takýchto múdrych rád zaobídem...sorry, že tak tvrdo som ti to napísala ale inak sa mi naozaj nedalo keď mám čítať takéto riadky....skrátka keď nechceš poradiť , tak neraď....