dasl
20.01.15,18:45
dobry den
mam otazku v tatr banke som zrusil bezny ucet podpisal som papiere a pri zruseni mi bolo povedane ze to potrva 30dní pretoze ucet musi este zostat vedený aj ked nebude uplne aktívny > po prejdeni 39 dni som zacal patrat preco mi este neprisli peniaze na nove cislo uctu tak som zasiel do banky a zistil som ze to zabudli zrusit alebo tam nieco pokašlali to mi povedala pani pri okienku moja otazka znie mam narok pytat od banky penale za omeskanie (samozrejme ze sa nejedna o 500€ ) a ak mam narok za ake obdobie sa to pcita ? poslal som mail uz aj na bakovu ombucmanku ktora email zrejme ignoruje pretoze mi vobec neodpisali
mr2
04.07.15,16:53
poviem to tak: kiez by to bola nahodicka .. do buducna: ak rusis ucet, VZDY najprv si preved vacsinu penazi a potom uz ked ich mas na druhom ucte v druhej banke, potom daj zrusit ucet. ale blahozelam k odchodu od najlepsich co idu do ....
veronikasad
04.07.15,17:38
pozrel si si dátum príspevku, na ktorý odpovedáš ?
dasl
09.07.15,08:13
Aj Miro Šatan bol volakedy naj hokejista na slovensku je zvláštne ak banke požičiavaš svoje peniaze a ešte im za to musíš zaplatit každý mesiac poplatok