dana9
05.05.06,15:12
Ahojte poraďáci, kto z vás mi vie proím poradiť?

Vždy, keď otvorím nejakú tému (kliknem na ňu), tak sa mi táto téma zobrazí tak, že radenie príspevkov je kombinované. To mi ale nevyhovuje, pretože keď sa posúvam na ďalšiu stranu tak je v tom chaos, niektoré príspavky nevidím a tak, proste nevyhovuje mi to. Na začiatku som to však tak nemala, príspevky sa radili lineárna od najstaršieho (ako prvý hore), až po najnovšie, takže keď som tému otvorila, bolo to prehľadné.
Zrejme som niečo omylom prenastavila a už to neviem dať naspäť. Po otvorení témy si to vpravo hore v rohu nastavím, ako mi to vyhovuje, ale toto nastavenia nevydrží, keď z témy odídem, alebo keď idem na ďalšiu stranu, radenie príspevkov je zase kombinované.
Ale robím mi to len na jednom počítači, na ostatných dvoch to je v pohode, presne podľa mojich predstáv:)

Skúšala som to aj cez nastavenia (vľavo hore na hlavnej stránke - upraviť možnosti - usporiadanie príspevkov), a zmeny som dala uložiť, a aj to tak ukazuje, ale bohužiaľ realita je iná.

Môžete mi poradiť, ako to nastaviť, aby sa mi príspevky radili lineárne.

Vopred ďakujem, a prajem všetkým super predĺžený víkend.

dana:)
ayya
05.05.06,13:17
Ahojte poraďáci, kto z vás mi vie proím poradiť?

Vždy, keď otvorím nejakú tému (kliknem na ňu), tak sa mi táto téma zobrazí tak, že radenie príspevkov je kombinované. Ale robím mi to len na jednom počítači, na ostatných dvoch to je v pohode, presne podľa mojich predstáv:)

Skúšala som to aj cez nastavenia (vľavo hore na hlavnej stránke - upraviť možnosti - usporiadanie príspevkov), a zmeny som dala uložiť, a aj to tak ukazuje, ale bohužiaľ realita je iná.

Môžete mi poradiť, ako to nastaviť, aby sa mi príspevky radili lineárne.

Vopred ďakujem, a prajem všetkým super predĺžený víkend.

dana:)

este skus "zobrazenie" v teme hore vpravo... ale neviem, to len tak skusam :)
dana9
05.05.06,13:19
este skus "zobrazenie" v teme hore vpravo... ale neviem, to len tak skusam :)

skusam ayy - ka :) ale zase ma to hodi do hlavneho menu nastavenia, cez konfiguraciu moznosti.

Aj tak dakujem.

dana
KEJKA
05.05.06,18:10
ked si nastavíš poradie príspevkov v možnostiach, či nastaveniach, musíš prelorovať až dole a kliknúť na ULOŽIŤ
dana9
05.05.06,18:14
Lidka, presne to som urobila, dokonca opakovane, aj to tak zostane, vždy keď to otvorím tak je to tak aj nastavené, tam to nepreskakuje.

dana
dana9
11.05.06,09:46
Posúvam ..... , nevie niekto poskytnúť info ? Robí mi to len jeden počítač, na ostatných je radenie lineárne :)
Chobot
11.05.06,10:58
Posúvam ..... , nevie niekto poskytnúť info ? Robí mi to len jeden počítač, na ostatných je radenie lineárne :)

Skús ešte vymazať celú históriu a všetky cookies. Možno to je niekde uložené v niektorom cookie. Prípadne aj všetky heslá a automatické doplňovania. Ak to nepomôže, nainštaluj si iný prehliadač (ak je to možné), napr. Firefox. Ten je freeware, netreba ho kupovať.
dana9
11.05.06,12:11
Skús ešte vymazať celú históriu a všetky cookies. Možno to je niekde uložené v niektorom cookie. Prípadne aj všetky heslá a automatické doplňovania. Ak to nepomôže, nainštaluj si iný prehliadač (ak je to možné), napr. Firefox. Ten je freeware, netreba ho kupovať.

Díki, super, skúsila som vymazať cookies a history a už to funguje. :) :) :) supeeer!

dana