kecsege
21.01.15,10:25
Bol som za nou v lete minuly rok ako som sa dozvedel a pozickach 500,a neskor 5000 eura.Vysvetlovala mi ze na sude by som s BSM neuspel.Ak zodpovedam za pozicku aj ja ako je to mozne v PRAVNOM state ze druha polovicka si robi co chce a zadlzi rodinu a mozem prist aj o strechu nad hlavou.Za den moze v roznych bankach zobrat pozicky a tak zlikviduje rodinu.Zakon o rodine by mal byt aj o tom.Teda co mam robit?Skusit druhu advokatsku kancelariu?
evuš
21.01.15,09:30
Vieš koľkí chlapi zadĺžia takto rodiny - buď kvôli gamblerstvu, či frajerkám ???
Bohužial, pokiaľ nemáš zrušené BSM, dlhy, ktoré vzniknú počas manželstva spadajú do BSM a považujú sa za spoločné !!! Nateraz neurobíš nič, podaj žiadosť na súd o zrušenie BSM - ak bude zrušené ďalšie pôžičky pôjdu už iba na jej triko, avšak tie pôžičky, ktoré už urobila za tie ručíš aj TY !!!!
Chobot
21.01.15,09:57
Ale veď si si ju ZOBRAL ZA MANŽELKU!!!! Ste manželia! Kto ťa má chrániť? Dobrovoľne si si ju zobral. Nepoznal si ju? To si vôbec nedôverujete? Neviete, čo robí ten druhý?

Tak sa rozveďte.
taiko
21.01.15,10:01
hmm, ale v principe zaujimava otazka. To sa naozaj jeden z manzelov nema moznos ochranit pre niecim takym? Povedzme ze mas len podozrenie, ze manzelka ( uz z akychklolvek pricin ) zadlzuje rodinu Neexistuje nejake opatrenie ako sa chranit? Sak sa pri podozreni nebudes hned rozvadzat. okrem toho manzelka moze byt napr psychicky chora. veru veru zaujimava otazka to je
Peggynka
21.01.15,10:11
Opatrenie existuje-rozdelenie BSM počas manželstva.
buchač
21.01.15,10:21
Chobot

Keď čítam tie poniektoré "témy", tak niekedy mám pocit, ako keby protagonisti príbehov mali viac informácii z oblasti BDSM ako toho BSM.
Síce na druhej strane by sa dalo aj povedať, ako keby to vysporiadanie BSM patrilo do toho BDSM...
Šak bolesť, akurát z toho nemajú obe strany tú rozkoš...alebo niekedy teda aj hej...doslova sa ukájajú.
taiko
21.01.15,10:53