lydinka
05.05.06,16:54
Ahojte poradaci, mohol by mi niekto kto pracuje v MRP DOS povedat, ako mate v mzdach nastavene soboty, nedele? Myslym v mzdovom liste pod akou polozkou.
+DAKUJEM
pingino
05.05.06,16:25
V mzdovom ciselniku je potrebne nadefinovat polozku pre vikendove hodiny a tiez pre mzdu a mzdove zvyhodnenie, pretoze standardne ich ciselnik neobsahuje.
Kedze uz dlhsiu dobu robim vo win, presny postup pre dos si uz nepamatam.
lydinka
05.05.06,16:40
V mzdovom ciselniku je potrebne nadefinovat polozku pre vikendove hodiny a tiez pre mzdu a mzdove zvyhodnenie, pretoze standardne ich ciselnik neobsahuje.
Kedze uz dlhsiu dobu robim vo win, presny postup pre dos si uz nepamatam.

Ja to mam nahodene pod polozkou 3.01 / soboty,nedele > mzda
a polozka 3.02 / soboty,nedele > mzdove zvyhodnenie.
Ked pracovnik odpracuje napr. 140 hod. cez prac. dni a 10 hod. v sobotu, tak do odprac. hodin nahodim 140 x hod. mzda, potom nahodim 10 hod x hod.mzda>soboty a mzdove zvyhod. >25percent. Potom mi to hodi odprac. hod. spolu.
Teraz> zaklad.mzda 140xhod,mzda
hruba mzda > vysledna suma plus pripl. za soboty a mzda za soboty:polozky 3.02 a 3.01.
Je to takto spravne, nie som si ista
Dakujem
dada 1
12.05.06,08:12
[quote=pingino]V mzdovom ciselniku je potrebne nadefinovat polozku pre vikendove hodiny a tiez pre mzdu a mzdove zvyhodnenie, pretoze standardne ich ciselnik neobsahuje.
Kedze uz dlhsiu dobu robim vo win, presny postup pre dos si uz nepamatam.
Ahoj pingino,môžeš mi prosím pozrieť ako máš nastavené v MČ polpžky 300 a 301 mzda cez vikend spôsob výpočtu:
výpočet zvýhodnenia:
Lubaba
16.05.06,19:25
V mzdovom ciselniku je potrebne nadefinovat polozku pre vikendove hodiny a tiez pre mzdu a mzdove zvyhodnenie, pretoze standardne ich ciselnik neobsahuje.
Kedze uz dlhsiu dobu robim vo win, presny postup pre dos si uz nepamatam.

Takže podľa Teba si to treba nadefinovať, musí to byť? veď ak zamestnanec pracuje pondelok až piatok stále, tak podľa mňa je práca v sobotu,alebo v nedeľu bez ohľadu na odpracované hodiny, prácou nadčas, teda ja to zadávam tak, mýlim sa, poraďte!