PapaIn
21.01.15,11:58
Ahojte mamičky.
Prosím Vás o pomoc. Malý ma 5 s priateľom žijeme spolu v jednej domácnosti. Už to nieje to čo bolo veľa mi naubližovať. Nie fyzicky ale skôr psychicky, stále sú mu prednejší kamaráti ako rodina. Milenky, klamstvá, pretvárka, ponižovanie, nadávky... Aj keď to nieje stále ale sem tam a keď už tak mu to ide... Napriek všetkému sme sa nerozišli, "sme spolu" ako tisícky rodín na Slovensku hlavne kvôli malému. Aby mal "kompletnú" rodinu. Aj keď to je smutné...

Potrebovala by som pomoc od Vás ako mám napísať žiadosť o zverenie malého do mojej osobnej starostlivosť. Čo mám napísať do žiadosti? On oficiálne nepracuje. No neoficiálne áno... týždeň je v práci a týždeň doma alebo ako mu to vyhovuje. Ale viem, že to tam napísať nemôžem. Aj napriek tomu, že bývame spolu všetci v jednej domácnosti, potrebujem mať radšej všetko na papieri. Pracovníčka v ÚPSVaR je strašne neochotný človek. Nechcem aby súd určoval výživné(aj keď on mi začal dáva 100 € mesačne po 5 rokoch - no nemám to nijako zdokonalované) Tak preto hľadám pomoc tu.

Ďakujem Vám.
taiko
21.01.15,11:01
hmm neviem ci je tych od ktorych pozadujes pomoc vhodne dopredu oznacit za hlupakov a tych co odzudzuju ;)
taiko
21.01.15,11:02
PapaIn
21.01.15,11:05
Ospravedlňujem sa ak som niekoho urazila. No nemyslela som to v zlom. Ale stretla som sa na fórach kde človek potrebuje pomoc s ľuďmi ktorý sú taký. :( Ešte raz sa OSPRAVEDLŇUJEM.
taiko
21.01.15,11:12
ludia su vselijaki to je pravda, ale su aj dobri ludia na svete :)
PapaIn
21.01.15,11:16
Ďakujem. :) Ale takéto vzory som už pozerala a nejako mi to nepomohlo . :(
PapaIn
21.01.15,11:16
Áno to je pravda. Aj keď škoda, že tých je už pomenej.
taiko
21.01.15,11:20
ako to? sak vzor mozes pouzit, len do toho zdovodnenia musis vlastne nazory a poznatky dat. S tym Ti nik nepomoze, Ty najlepsie vies, preco to chces. este by si mohla mozno nejakeho pravnika konzultovat, aby Ti to pomohol spravne naformulovat, ak si sama netrufas
taiko
21.01.15,11:21
ale nie je. Len treba dobre pozerat a nehadzat dopredu vsetkych do jedneho vreca ;)