mimiga
21.01.15,13:31
Týždeň a 5 dni mam strasne bolesti po zadnej strane praveho stehna az po prsty a pravu stranu chodidla mam uplne strpnutu lekar mi dal dorsiflex a ketonal retard a vecersi picham ketonal a odbolesti aulin ale bolesti mam stale take iste . Pred tromi rokmi som bolana operacii hernia discu L5/S1 .minuly piatok mi dali dve infuzie a nepomohli.dakujem za kazdu radu .
Infini
21.01.15,12:36
au :( ja som mal pred rokom nieco podobne ale ja som mal zapal nervu
mimiga
21.01.15,13:39
A ako dlho to trvalo ja mam take ostre bolesti ako keby mi do tej nohy bodalo tisíc nožov a k tomu to trpnutie chodidla
maja
21.01.15,13:46
bola si na neurológii, je to už dosť dlho lieky asi treba zmeniť
Valcake
21.01.15,14:14
Keď ti doteraz nezabrali tie lieky v každom prípade treba ísť na neurológiu, príp.ortopédiu...alebo tam kde ťa operovali...muselo sa niečo stať. Buď si zdvihla niečo ťažké, zapálil sa nerv..posunula sa platnička..atď. ťažko takto diagnostikovať.
Tiež mi pichali ketonal, ale zabral. Pýtaj sa na CT, alebo najlepšie MR.
Držím palce!
mimiga
21.01.15,17:57
Minuly tyzden som bola na pohotovosti kde mi dali dve infuzky a potom som bola u neurologa a ten dal ketonal retard, dorsiflex,ketonal injekcie aulin a stale to boli . Vybrala som 10 injekcií.
mimiga
21.01.15,17:58
Dakujem zajtra idem neurologovi
branislavp
22.01.15,01:46
Roky tým trpím, niekedy znesiteľná bolesť, niekedy-to sú muky. Človek sa musí s tým naučiť žiť - obmedzene.
dusansl
24.01.15,20:39
Obdivujem ľudí, ktorý aj napriek všeobecne dostupnej informácii o nepopierateľnej devastácií ľudského organizmu, sa dajú nimi otravovať, hlúpo lezúc za lekármi ako ovce.
Chrbtica bolí, lebo sa na nej dostala mimo os niektorá platnička. Tá tlačí v spinálnom kanále na nerv, bolesť potom vystreľuje do končatiny, kde dráždi ostatné nervy a spôsobuje v nej zápal. Navštívte v dedine Horné Orešany ľudovú fyzioterapeutku. Nájde miesto vyskočenia platničky, masážou pomocou koncou prstou uvoľní svalstvo a uloží platničku na pôvodné miesto. Proces trvá niekedy 5 inokedy až 6 minút. Odchádzate domov bez bolesti, spriamený a je po starostiach. Pekný večer Dusansl
Pani pracuje 5 dní - denne od 13 do 18 hodiny.
buchač
16.05.15,20:48
Samanthaa

Čo príspevok (máš ich 10)...to reklama.