Eva3110
21.01.15,15:49
Dobry den,
Mam TPP. Kedze pracujem dlhy kratky tyzden ostava mi kopu volna a hladala som si popri tom este pracu. Nasla som si dalsiu pracu ale zacalo sa riesit ze pracujem na TPP tak nemozem pracovat na dohodu alebo mozem odrobit len velmi malo hodin. Je to mozne aby som pracovala na TPP a zaroven na dohodu s tym ze si odrobim aj viac hodin? Resp. kolko hodin mozem odrobit najviac na dohodu ked uz mam aj TPP. Zda sa mi to postavene na hlavu lebo chcem robit a dobre si zarobit a nemozem. Dakujem za kazdu radu.
Mária27
21.01.15,14:51
350 hodín ročne u jedného zamestnívateľa na dohodu
Eva3110
21.01.15,15:00
A neviete nahodou ci mozem odrobit rocne 350 hodin aj napriek tomu ze mam uz TPP? To ze mam TPP v jednej firme nijak nezasahuje do hodin ktore odrobim na dohodu v druhej firme? lebo uctovnicka riesila ze zo zakona mam pravo aj na oddych v podstate ako keby nemozem teraz mat popri TPP inu pracu.
avalik
21.01.15,15:03
Tweety
21.01.15,15:05
Eva3110 (A neviete nahodou ci mozem odrobit rocne 350 hodin aj napriek tomu ze mam uz TPP? To ze mam TPP v jednej firme nijak nezasahuje do hodin ktore odrobim na dohodu v druhej firme? lebo uctovnicka riesila ze zo zakona mam pravo aj na oddych v podstate ako keby nemozem teraz mat popri TPP inu pracu.

Môžeš odpracovať 350 hodín na dohodu, dokonca môžeš mať aj iný PP v druhej firme.
ZP nepozná pojem TPP, je len PP na PZ, alebo sú potom práce vykonávané mimo PP-dohody.
Katy a R
21.01.15,15:06
môžeš mať toľko PP - koľko fyzicky a časovo zvládneš:) Ale treba pozrieť aj do pracovnej zmluvy - tam môžu byť obmedzenia (napr aby si nevynášala info ku konkurencii .. a pod)
samozrejme, zamestnávateľovi sa nemusí páčiť, že chodíš do roboty unavená, nevyspatá ... ak by si si neplnila povinnosti - tak potom môže riešiť :)
Mária27
21.01.15,15:07
Môžeš