mischelll
21.01.15,21:14
Chcem Vás pekne poprosiť o radu ako postupovať. Objednala som si služby stolára, kuchynskú linku na mieru a dve vstavané skrine. Montáž prebehla 15.12.2014 s nutnou dorábkou v novom roku kôli vianočným sviatkom, všetko som akceptovala. Firma Brawood z Martina síce dorábky prišla dorobiť 19.1.2015, no majiteľ smskou žiada ďaľšie peniaze za dorábky v sume 330 e. No ja som celú službu zaplatila ihneď po montáži, i keď všetko nebolo dorobené v sume 4 100e. K dnešnému dnu nemám žiadne vyúčtovanie položiek za skrine ani kuchynu a ďalšie peniaze nie som ochotná platiť. Ako mám prosím postupovať, aby som neporušila žiadny zákon? Mám len pokladničné bloky o zaplatení celej sumy. A ešte s prácou nie som spokojná, objednala som si barový pult, ktorý mal byť dominantou obývacej izby a p. stolár urezal z kuchynskej dosky kus, ktorý vyzerá hrozne a s barovým pultom nemá nič spoločné a materiál v skriniach je najlacnejší a som presvedčená že nekoreluje s cenou. Koho zavolať na posúdenie? Ďakujem. mischelll
arizona
21.01.15,23:27
Mas nejaky protokol,ci objednavku,kde je vypisane,co vsetko si si objednavala a za aku sumu?
právnik-probono
23.01.15,01:47
Dobrý deň, ak Vám nebol dodaný tovar alebo služba v rozsahu, v akom ste si ju objednali, je potrebné u dodávateľa si uplatniť reklamáciu a trvať na odstránení nedostatkov. Nie je mi známy obsah objednávkové listu alebo zmluvy, ktorú Ste so spoločnosťou Brawood, s.r.o. uzatvárali a akú celkovú odmenu za prácu Ste si vzájomne dohodli. Vo všeobecnosti však platí, že ak sa mala kúpna cena navýšiť, bol povinný predávajúci Vás o tejto skutočnosti upovedomiť a Vy ste mohli v prípade nesúhlasu od zmluvy odstúpiť .