carek
22.01.15,16:14
Dobrý deň,
môže byť napísaná veta v popise pracovných činností, týkajúca podľa koho pokynov má zamestnanec vykonávať prácu:
- práce v uvedených oblastiach vykonáva podľa pokynov ( tu je uvedený názov oddelenia na ktoré bol zamestnanec preradený ) ???????
Nové pracovné zaradenie aj s novým popisom pracovných činností podpísal dva mesiace pred ukončením roka 2014 v ktorom veta znela:
- práce v uvedených oblastiach vykonáva podľa pokynov priameho nadriadeného.
Tak sa pýtam teraz mu bude pokyny dávať celé oddelenie, ale asi aj on sám, lebo je na tomto oddelení ?????

Ostatné body sa nezmenili, nový popis činností ešte nie je podpísaný!!!!!!
avalik
22.01.15,15:53
a pytal si sa toho, kto ti do dava podpisovat? ziadal si konkretizovat? ... a nemusis na nas kricat, staci jeden vykricnik aj otaznik ;)
carek
22.01.15,16:04
prepáčte tie znamienka nemyslel som to tak, jasne že som sa pýtal a odpoveď: ved sa mení iba ten bod a pokrčené plecia, tak tomu nerozumiem.
avalik
22.01.15,16:18
ziadaj opravu, tak aby bolo jasne kto vydava pokyny - cize nech tam doplnia napr funkciu riaditel/veduci oddelenia ABC, ZR, referent ...

ale ja co si pamatam tak toto bolo u nas riesene v organizacnom poriadku a nie v popise pracovńych cinnosti - ak nemate org. poriadok vydany, tak potom to chce konkretizovat