Marianna01
07.05.06,12:18
Večer sa mi ozvala klientka, ktorá si nebola istá, čo treba robiť s ročným zúčtovaním poistného. Bola na zdr. poisťovni - Dôvere, kde sa pýtala ohľadom RZ. Odporučili ju na stránku www.porada.sk , lebo tam je to veľmi dobre vysvetlené a rozpísané...
:)
Tuším už aj inštitúcie začínajú brať poradu na vedomie.;)
Jozef Mihál
07.05.06,10:22
Odpoviem za seba a to úplne vážne. Informácie o ročnom zúčtovaní z môjho pera sa dajú nájsť všelikde. napr. v PMPP č.5/2006, na stránke www.novezdravotnictvo.sk, či z druhej a tretej ruky u pracovníkov zdravotných poisťovní.

Najkomplexnejšie (lebo tu je všetko, čo napíšem) a najrýchlejšie (lebo tu to zavesím pár minút po tom, čo to napíšem) informácie nájdete len na www.porada.sk
Marianna01
07.05.06,10:28
Najkomplexnejšie (lebo tu je všetko, čo napíšem) a najrýchlejšie (lebo tu to zavesím pár minút po tom, čo to napíšem) informácie nájdete len na www.porada.sk (http://www.porada.sk)
My si Jozef práve preto ceníme Tvoju pomoc a rady.

Ja som tiež svoj príspevok myslela úplne vážne s tým, že sa táto stránka dostáva do povedomia odbornej verejnosti. Pod verejnosťou myslím naozaj širokú verejnosť. A tiež inštitúcie. Niekedy mi to pripadá, že pracovníci rôznych inštitúcií vedia o danej problematike (ktorá sa samozrejme týka ich odboru) menej, ako sa toho človek dozvie práve tu. A to čo do šírky, to do hĺbky danej problematiky. Myslím, že preto sme všetci vo svojich výrokoch takí nadšení poradou. V dobrom slova zmysle.