katkavar
24.01.15,16:09
Prosím, robí niekto mzdy vo programe VEMA? Začínam a som v koncoch... Školenie stálo za fajku dymu, tri hodiny tu už špekulujem, ako nadefinovať pracovisko... Ten pomocník je tak na dve veci... :-/
Ďakujem za každú radu.
soraya
29.01.15,18:15
nove pracovisko sa zadava v casti Tabulky - TKLC Struktura organizacie, priradit nakladove a rozborove hladiska atd. Ale kedze neviem co presne potrebujes, najednoduchsie je zavolat na call centrum priamo do Vemy, poradia ti. Cislo je na ich webe.
Mirka2014
10.02.15,18:59
ja tiež robím s Vemou, ale iba rok,, mám ešte velké rezervy,,ale zo začiatku som bola v koncoch úplne
katkavar
24.02.15,16:11
No, ja som v koncoch stále... už som si myslela, ako dobre som to zvádla, keď sa mi zrazu začali vracať chybové protokoly zo zdravotiek... presedela som nad tým celý deň... V decembri som dva týždne ani nespala, čo som sa s tým trápila... Nič nastavené, nič si človek nenaství sám... také faktúry, ako nám prišli z Vemy sme teda dávno nemali... :-/ A stále to nie je nekonfigurované tak, ako sme chceli, aby to fungovalo... Zatiaľ stále iba nadávam... Dúfam, že niekedy bude aj dôvod sa usmievať :-/